Adama_poleposition_15.03_30.04

Świętujemy 70. urodziny Kramp

16 lutego 2021
Świętujemy 70. urodziny Kramp

Największy europejski specjalista w dziedzinie części zamiennych i akcesoriów obchodzi 70. rocznicę swojego istnienia. W ramach wspólnego świętowania została stworzona kampania, podkreślająca wielopokoleniowe doświadczenie firmy Kramp, oparte na współpracy z partnerami, dostawcami, klientami i pracownikami. Mimo upływu 70 lat – Kramp się nie starzeje, wręcz przeciwnie. Dlatego przygotował szereg atrakcji dla klientów i rolników.

 

Kramp od zawsze stawia na profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę, którą dzieli się od lat. Ta wiedza to nic innego jak praca rolników, którzy przekazują ją wraz z gospodarstwem swoim potomkom. Kramp jest jak społeczność rolników – z pokolenia na pokolenie udoskonala i modernizuje swoją działalność.


I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od… roweru. W 1951 roku Johan Kramp z Varsseveld w Holandii zaczął sprzedawać części zamienne do kosiarek rolniczych. Granicę z Niemcami przekraczał na rowerze i tam chciał rozszerzać swoją działalność. Udało mu się, kiedy w 1977 roku razem z firmą Perdok otworzył pierwszy niemiecki oddział. Przez kolejne lata Kramp pojawiał się we wszystkich krajach Europy.

 

Kampania urodzinowa Kramp „Generations” rozpoczyna się w połowie lutego wraz z serią internetowych quizów, zachęcając użytkowników do sprawdzenia swojej wiedzy rolniczej. Nie zabraknie nagród, urodzinowych promocji i wyróżnienia najbardziej aktywnych klientów. Jedną z atrakcji, którą przygotował Kramp będzie Książka Kucharska z przepisami, pochodzącymi od klientów z całej Europy. Informacje o tym, jak zdobyć książkę znajdą się wkrótce na www.kramp.com. Zwieńczeniem kampanii będą zapowiedzi nowych produktów Kramp w 2021 roku.

 

Czym jeszcze zaskoczy Kramp? Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Kramp i Grene, gdzie zawsze znajdziecie bieżące informacje.

 

Film z okazji 70. urodzin Kramp zobaczycie tutaj.

 

 

O firmie Kramp

Kramp to największy w Europie specjalista w zakresie części zamiennych i akcesoriów dla branży rolniczej, właściciel sieci sklepów Grene. Kramp jest kluczowym partnerem dla swoich klientów i dostawców, posiadającym 11 centrów dystrybucyjnych i 24 biura sprzedaży w całej Europie, z obrotami ponad 950 mln euro w 2020 roku Firma została założona w 1951 roku i ma swoją siedzibę w Varsseveld (Holandia). Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź:  https://www.kramp.com.

 

 

Biuro prasowe Kramp


POWIĄZANE

– Pomimo światowego kryzysu wywołanego pandemią, handel zagraniczny produktami r...

Zakład Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Uniwersytetu Rzeszowskiego prze...

W dniu 19 kwietnia 2021 r. Ambasada RP w Pekinie poinformowała o zakończeniu z d...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę