Adama_AgilTrinity_15.08.2020
GUS_230920_750x100_stat

System PROFILE marki Nowodvorski Lighting – jedno rozwiązanie, wiele możliwości

17 lipca 2020
System PROFILE marki Nowodvorski Lighting – jedno rozwiązanie, wiele możliwości

Szynoprzewody oświetleniowe to w ostatnim czasie jeden z popularniejszych trendów aranżacyjnych. Nic w tym dziwnego, bowiem montaż kilku różnych punktów świetlnych na specjalnych szynach to rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne. Pozwala na optymalne doświetlenie nawet bardzo dużych pomieszczeń, a wszystko to w ramach jednego, praktycznego systemu. Pełen wachlarz zalet oświetlenia szynowego prezentuje system PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting. System PROFILE TRACK to system jednoobwodowy, co oznacza, że jeden układ zasilany jest z jednego punktu zasilania.

Jedno oświetlenie w wielu miejscach

W skład systemu PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting wchodzą wszystkie elementy, niezbędne do samodzielnego zaprojektowania nawet bardzo rozbudowanego systemu oświetleniowego. Do dyspozycji mamy zatem szynoprzewody PROFILE TRACK o długości 1 i 2 metrów, PROFILE POWER END CAP czyli niewielkie moduły, do których podłącza się zasilanie, a także PROFILE DEAD AND CAP montowane na końcach szyn, oraz zestaw akcesoriów. Co więcej, dostępne szyny można ze sobą dowolnie łączyć przy pomocy specjalnych łączników PROFILE CONNECTOR o różnorodnych kształtach. Pierwsze z nich mają formę prostą i pozwalają na przedłużenie szyny w jednej linii, kolejne mają kształt litery L, T i X, dzięki czemu można tworzyć na suficie różnego rodzaju układy, np. wzór krzyża, kwadratu bądź prostokąta okalającego całe pomieszczenie.

Ciekawym rozwiązaniem jest nowość w ofercie – łączniki PROFILE FLEX, które pozwalają na łączenie szyn pod kątem ostrym lub rozwartym oferując nowe możliwości aranżacji nawet na sufitach skośnych na poddaszach czy antresolach. Korzystając z jednego źródła zasilania można stworzyć system oświetleniowy długości 20 metrów, co daje olbrzymie możliwości aranżacyjne i pozwala na stworzenie nawet bardzo rozbudowanego projektu świetlnego. Lampy można umieścić w dowolnych miejscach w zależności od potrzeb funkcjonalnych czy walorów estetycznych, które chcemy uzyskać.

Warto podkreślić jeszcze jedną zaletę rozwiązania marki Nowodvorski Lighting, czyli możliwość montażu szynoprzewodów na trzy sposoby - bezpośrednio do sufitu tj. natynkowo, podtynkowo lub zawieszenie ich na specjalnych linkach. Montaż szyn na linkach szczególnie polecany jest w przypadku wysokich pomieszczeń, a także w strefach, które powinny być lepiej doświetlone, np. kuchenna wyspa czy stół w jadalni.

Multifunkcjonalność systemu

Konfigurowalny system oświetlenia szynowego PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość montażu i komplementarność. Jego olbrzymią zaletą jest możliwość tworzenia aranżacji, które spełnią również estetyczne wymagania domowników. Bogata i zróżnicowana oferta dedykowanych do systemu PROFILE TRACK lamp umożliwia zastosowanie systemu we wnętrzach urządzonych w różnych stylach.

Warto również wspomnieć, że do systemu PROFILE TRACK możemy zastosować adapter CANOPY G dostępny w ofercie systemu Cameleon, który umożliwia połączenie systemu już istniejącego z nowym rozwiązaniem czyli zastosowaniem kloszy i przewodów do szyn PROFILE TRACK. Zyskujemy w ten sposób możliwość szybkiej i ekonomicznej metamorfozy domu, mieszkania, przestrzeni bez konieczności demontażu szyn PROFILE TRACK. Tego rodzaju rozwiązania pozwalają nie tylko całkowicie odmienić przestrzeń, ale i przyczyniają się do zmniejszenia wpływu skutków metamorfozy na środowisko.

 

 

Firma Nowodworski, właściciel marki Nowodvorski Lighting jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. Firma w swojej ofercie ma również dwa systemy konfigurowalne System Profile Track oraz System Cameleon. Nowodworski sp.j. w 2019 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 390 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

Nowodworski Sp.j.

 

www.nowodvorski.com

 

Biuro prasowe Nowodworski


POWIĄZANE

W najnowszym raporcie Zrównoważone, stabilne i bezpieczne rybołówstwo, organizac...

Bez względu na sytuację pandemiczną MLEKOVITA nie zwalnia tempa. Mleczarski konc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę