aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Szukasz skutecznego sprzętu do ogrodu? Sprawdziliśmy opinie o firmie Krysiak

31 stycznia 2018
Szukasz skutecznego sprzętu do ogrodu? Sprawdziliśmy opinie o firmie Krysiak

Ogrody od zawsze odgrywały istotną rolę w życiu Polaków. Były i są do dziś miejscem rodzinnych spotkań, a także dla wielu sposobem na relaks. Z dbałością pielęgnujemy zieloną przestrzeń wokół domów, wykorzystując w tym celu sprzęty ogrodowe. Ich wybór jednak nie jest prosty i większość z nas boryka się z problemem na jaki sprzęt i jakiego producenta postawić? Sprawdźcie opinie klientów i ekspertów.

Opinie ekspertów o firmie Krysiak

Marka Krysiak obecna jest na rynku już od ponad 25 lat. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła swoje sprzęty ogrodowe do największych sieci handlowych i współpracuje z nimi aż do dziś. Silna pozycja w branży i partner godny zaufania - czym zasłużyła sobie na tak dobrą opinię marka Krysiak? Od 1990 roku, rodzinna firma spod Poznania, systematycznie poszerza swoją ofertę dostosowując ją do potrzeb zróżnicowanego odbiorcy. Znajdziemy w niej marki własne: Faworyt, Lider, Handy i 4Garden oraz liczne brandy renomowanych europejskich producentów m.in Texas, Grizzly, Limpar, Gloria czy GF. Wysokiej jakości sprzęty i maszyny ogrodnicze oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło rozbudować firmie sieć dystrybucji w całym kraju i zdobyć zaufanie partnerów biznesowych. Przykład stanowi chociażby rozpoczęcie współpracy z producentem renomowanych silników Briggs&Stratton. Amerykańska firma dostrzegła pozytywne opinie o marce Krysiak i wprowadziła na swoich produktach dodatkowe oznaczenia w postaci ich logo. Na przestrzeni swojej działalności firma otrzymała także liczne wyróżnienia. Można wskazać tutaj chociażby przyznany czterokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, oraz otrzymane Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej. Firma Krysiak znalazła się również w gronie polskich firm o najszybszym wzroście wartości rynkowej i wyróżniona została w prestiżowym plebiscycie „Diamenty Forbesa”.


Jak klienci oceniają produkty od firmy Krysiak?

Stojąc przed wyborem sprzętu ogrodowego najczęściej zasięgamy porad od innych jego użytkowników. Jaką opinię o marce Krysiak mają zatem klienci i czy pokrywa się ona z opinią ekspertów? Przeszukując fora internetowe, gdzie chcemy znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, natrafimy na liczne pozytywne komentarze np. dotyczące rozdrabniacza elektrycznego: „Funkcjonalny jak na swoje gabaryty”,
„W zasadzie jestem zadowolony i dokonałbym zakupu tego samego produktu jeszcze raz”. Tym, co wyróżnia firmę Krysiak na tle konkurencji, jest niewątpliwie najszersza oferta kosiarek na rynku. Dzięki temu, producent może sprostać potrzebom różnych odbiorców. Nic dziwnego zatem, iż w sieci możemy przeczytać takie oto opinie: „Mój znajomy ma kosiarkę firmy Krysiak i jest z niej bardzo zadowolony”, „Fajna moc :)”, „Dobrze mieli trawę i kosz jest mi zbędny :) Polecam KOSIARKĘ :)”. Pozytywne opinie dotyczą również wertykulatorów, które podobnie jak kosiarki, są polecane przez klientów: „Moja opinia na temat Faworyta jak najbardziej pozytywna... wykonanie ok, obudowa nie jest z plastiku wyginającego się jak kartka.” Marka Krysiak dba również o dostępność części zamiennych do swoich sprzętów, nawet tych ze starszych modeli. Rokrocznie zamawiane są ich bardzo duże ilości, tak by zaopatrzyć w nie serwisy zlokalizowane na terenie całej Polsce. Dzięki temu usprawniany jest system napraw, a klient z dowolnego miasta w kraju może w pobliżu domu serwisować sprzęty ogrodowe.

 Biuro prasowe firmy Krysiak


POWIĄZANE

Komisarz Rolnictwa UE Janusz Wojciechowski przekazał, że na najbliższym i ostatn...

Do końca lipca br. rzemieślniczy Browar PINTA planuje uruchomić nową linię do pu...

Skuteczne ograniczenie ilości odpadów i zwiększenie recyklingu wymaga wcześniejs...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę