Targi Ferma w Łodzi

21 lutego 2020
Targi Ferma w Łodzi

Podczas targów FERMA, w dniach 14 – 16 lutego 2020 roku, hale Expo i MOSiR w Łodzi gościły ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy. W uroczystym otwarciu uczestniczył między innymi - Janusz Ciesielski Dyrektor OT KOWR w Łodzi oraz Marek Sarwa z-ca dyrektora KOWR.

W trakcie wydarzenia odbyła się debata pt. „Wyzwania polskiego rolnictwa w obliczu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej”, której przewodniczył Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego – Bronisław Węglewski. Dyrektor Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Łodzi brał udział w debacie jako gość.

Na targach hodowcy i producenci bydła, trzody chlewnej oraz drobiu mieli okazję do zapoznania się z bogatą ofertą firm wystawienniczych. Jak co roku, hodowcy i producenci mogli wziąć udział w panelach wykładowych oraz spotkaniach branżowych podejmujących wszystkie najbardziej aktualne tematy.

Dodatkowo dla zwiedzających dostępna była Strefa Wiedzy, gdzie można było wysłuchać wykładów dotyczących  wpływu zmian klimatu na hodowlę zwierząt, zagrożeń dotyczących  ASF i optymalnego sposobu żywienia zwierząt.

Zainteresowaniem gości cieszyło się stoisko informacyjne OT KOWR w Łodzi - obsługiwane przez pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych.

 

KOWR


POWIĄZANE

Rolnicy, którzy w związku z wystąpieniem suszy lub powodzi w 2019 r. ponieśli st...

30 czerwca 2020 r. minister Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się z Ambasadorem N...

Pojawiły się pierwsze polskie borówki. Ulubiony superowoc dietetyków, wyśmienite...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę