CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

De Heus: dystrybutorzy na medal

3 grudnia 2015
Pod patronatem Pierwszego Portalu Rolnego 20 maja hotelu Narwil w Serocku miała miejsce uroczysta Gala podczas której poznaliśmy laureatów II edycji organizowanego przez firmę De Heus konkursu Dystrybutor na Medal . W uroczystym podsumowaniu konkursu uczestniczyło 100 najlepszych dystrybutorów wyłonionych w rankingu prowadzonym co roku przez firmę De Heus.
W tym roku pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów przyznano w 14 kategoriach. Natomiast na trzech najlepszych  czekały nagrody główne – atrakcyjne samochody osobowe. Emocji było więc co niemiara , a na gości oprócz nagród czekała również wyśmienita kolacja , koncert Ani  Rusowicz oraz zabawa do rana.  Warto było więc tego dnia odwiedzić Serock na zaproszenie firmy De Heus.

       
       
       
       
       


Celem konkursu było  stworzenie spójnego systemu oceny efektów pracy dystrybutorów, co w konsekwencji przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju sieci dystrybucji produktów De Heus.
- Na potrzeby konkursu „Dystrybutor na medal” stworzyliśmy specjalne logo, które nawiązuje do tematyki sportów drużynowych, w szczególności biegu sztafetowego. Logo w sposób symboliczny przedstawia najważniejszy moment biegu, a mianowicie gest przekazania pałeczki sztafetowej kolejnemu zawodnikowi. W naszym konkursie, podobnie jak w biegu sztafetowym, kluczowe znaczenie mają takie zasady jak: współdziałanie, współzależność i współzawodnictwo. Są to też trzy idee, które firma De Heus za pośrednictwem tego konkursu chciałaby wzmacniać w  relacjach z dystrybutorami – informuje  Agnieszka Szemiot z De Heus - Konkurs „Dystrybutor na medal”, jego obecna i kolejne edycje mają dać możliwość porównania się  dystrybutorom na tle osiągnięć innych.  Jego celem jest wprowadzenie elementu współzawodnictwa na różnych terenach, w różnych warunkach i wśród różnych klientów. Każdy dystrybutor to inna drużyna sztafetowa, ale nasz wspólny cel, to: być zawsze pierwszym na mecie.
Obok głównych nagród Złotego, Srebrnego i Brązowego Dystrybutora na Medal w tej edycji konkursu organizatorzy wprowadzili trzy nagrody specjalne za Debiut Roku, Sklepy Paszowe oraz sprzedaż produktów z linii Animki, a także nagrody dla mniejszych dystrybutorów, za aktywność w odpowiednich segmentach ilościowych.
- Dziękujemy wszystkim za włożony trud, wysiłek, pasję oraz czas poświęcony na udział w zmaganiach konkursowych. Szczególne podziękowania składamy tym dystrybutorom, którzy wytrwale i z zaangażowaniem współzawodniczyli – mówi Rafał Wiecheć, kierownik działu sprzedaży dystrybucyjnej i marketingu firmy De Heus.
Wyniki konkursu – klasyfikacja końcowa

Złoty Dystrybutor na Medal,  kategoria „Sprzedaż koncentratów paszowych”,  kategoria „Sprzedaż produktów z grupy Animki” oraz

Dystrybutor Strategiczny
Zakład Handlowy „Jóźwiakowski” sp.j.
 
Srebrny Dystrybutor na Medal:
Grofer Rykowski sp.j.
                   
Brązowy Dystrybutor na Medal:
KSIĘŻOPOLSKI WIESŁAW FHU
 
kategoria „Sprzedaż pasz pełnoporcjowych”
Firma Handlowa „Maxim”
 
kategoria „Sprzedaż premiksów farmerskich”
Opolferm P.U.H. Jerzy Michura sp.j.
 
kategoria "Sprzedaż preparatów mlekozastępczych"
„ROL-LAND” sp.j.
 
kategoria „Sprzedaż produktów z grupy Zielona Zagroda”
Argol Leszek Kaliski

kategoria "Dystrybutor rozwojowy"
F.P.U.H. Gil Mirosława

kategoria "Dystrybutor startujący"
PPHU "IW-POL" Iwona Gogolewska

kategoria "Sklepy paszowe"
Opolferm P.U.H. Jerzy Michura Sp.J.

 
kategoria „Debiut Roku”
F.H-U "KASIA" KATARZYNA WILKOWSKA

POWIĄZANE

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel uczestniczył w środę w otwarciu Krajowej Wy...

Naszym celem jest propagowanie idei "5 porcji" związanej z rolą owoców, warzyw i...

Ponad 10 firm z Chin z branży rolno-spożywczej weźmie udział w grudniowych targa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę