BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Nauka czy biznes?

3 grudnia 2015
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich 7 listopada, w godzinach 18.00-19.30  MiTo art. cafe. books, przy ulicy Waryńskiego 28 w Warszawie organizuje trzecie spotkaniu z cyklu "Dyskusyjny Klub Funduszowy" pt. „Nauka czy biznes? A może je połączyć?”
Na spotkaniu organizatorzy między innymi pokażą możliwości i przykłady, że można osiągnąć sukces zakładając innowacyjną firmę oraz jaką rolę odgrywają w tym wszystkim Fundusze, i jaką mogą odegrać w nowym budżecie UE. Ponadto zastanowimy się nad wyborem: kariera naukowa czy biznesowa oraz przyjrzymy się, jaki jest stan polskiej innowacyjności i jak wpływają na to decyzje młodych ludzi, zastanowimy się, też  dlaczego, czy i co można zrobić, żeby podnieść innowacyjność gospodarki.
,,Dyskusyjny Klub Funduszowy ‘’  to cykl 4 spotkań na temat Funduszy Europejskich i ich wpływu na sytuację w Polsce w różnych obszarach życia. Na spotkania zapraszamy przede wszystkim osoby interesujące się bieżącymi sprawami społeczno-gospodarczymi, a także osoby lubiące podyskutować i poznawać nowe, ciekawe osoby.
POWIĄZANE

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ogłasza nabór do projektu „Sieć...

– Zarządzanie ryzykiem, cyfrowa rewolucja, innowacje, biopreparaty i łańcuch reg...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę