aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Nauka czy biznes?

3 grudnia 2015
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich 7 listopada, w godzinach 18.00-19.30  MiTo art. cafe. books, przy ulicy Waryńskiego 28 w Warszawie organizuje trzecie spotkaniu z cyklu "Dyskusyjny Klub Funduszowy" pt. „Nauka czy biznes? A może je połączyć?”
Na spotkaniu organizatorzy między innymi pokażą możliwości i przykłady, że można osiągnąć sukces zakładając innowacyjną firmę oraz jaką rolę odgrywają w tym wszystkim Fundusze, i jaką mogą odegrać w nowym budżecie UE. Ponadto zastanowimy się nad wyborem: kariera naukowa czy biznesowa oraz przyjrzymy się, jaki jest stan polskiej innowacyjności i jak wpływają na to decyzje młodych ludzi, zastanowimy się, też  dlaczego, czy i co można zrobić, żeby podnieść innowacyjność gospodarki.
,,Dyskusyjny Klub Funduszowy ‘’  to cykl 4 spotkań na temat Funduszy Europejskich i ich wpływu na sytuację w Polsce w różnych obszarach życia. Na spotkania zapraszamy przede wszystkim osoby interesujące się bieżącymi sprawami społeczno-gospodarczymi, a także osoby lubiące podyskutować i poznawać nowe, ciekawe osoby.
POWIĄZANE

Już 21 czerwca 2024 odbędą się Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej. To wł...

Pod hasłem „Owady piękne i różnorodne” w dniach od 24 do 26 maja 2024 r., w godz...

W dniach 7-9 maja br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę