Adama_artemisgoltix_15.02-30.03

O finansach wsi

3 grudnia 2015
Łotewska Sieć Rozwoju Obszarów Wiejskich we współpracy z Europejską Siecią Obszarów Wiejskich w dniach 28 – 29 czerwca organizuje w Rydze międzynarodowe seminarium poświęcone zagadnieniom przedstawionym w raporcie „Finanse wsi”, przygotowanym w ramach inicjatywy tematycznej Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.
Celem seminarium zatytułowanego  „Udogodnienia w dostępie do finansowania mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich”  jest  przede wszystkim wymiana doświadczeń w zakresie roli krajowych sieci w ułatwianiu dostępu do finansowania i budowania trwałości projektów na obszarach wiejskich. Ponadto jak informuje Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zadaniem uczestników będzie wypracowywanie propozycji działań i mechanizmów ich wdrażania, promujących dostęp do finansowania mikroprzedsiębiorstw na wsi, z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.
W obradach w Rydze uczestniczyć będą przedstawiciele sieci obszarów wiejskich z terenu całej Unii Europejskiej oraz  instytucji zarządzających, ekspertów i praktyków w dziedzinie gospodarki finansowej na obszarach wiejskich.


POWIĄZANE

TSW to wystawa, która każdego roku przyciąga ponad 16 tys. odwiedzających. Na po...

Sekretarz stanu Ryszard Bartosik 22 lutego 2021 r. wziął udział w Nieformalnej W...

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczoś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę