Adama_Spyrale_1-31.05.21

O finansach wsi

3 grudnia 2015
Łotewska Sieć Rozwoju Obszarów Wiejskich we współpracy z Europejską Siecią Obszarów Wiejskich w dniach 28 – 29 czerwca organizuje w Rydze międzynarodowe seminarium poświęcone zagadnieniom przedstawionym w raporcie „Finanse wsi”, przygotowanym w ramach inicjatywy tematycznej Przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.
Celem seminarium zatytułowanego  „Udogodnienia w dostępie do finansowania mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich”  jest  przede wszystkim wymiana doświadczeń w zakresie roli krajowych sieci w ułatwianiu dostępu do finansowania i budowania trwałości projektów na obszarach wiejskich. Ponadto jak informuje Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zadaniem uczestników będzie wypracowywanie propozycji działań i mechanizmów ich wdrażania, promujących dostęp do finansowania mikroprzedsiębiorstw na wsi, z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.
W obradach w Rydze uczestniczyć będą przedstawiciele sieci obszarów wiejskich z terenu całej Unii Europejskiej oraz  instytucji zarządzających, ekspertów i praktyków w dziedzinie gospodarki finansowej na obszarach wiejskich.


POWIĄZANE

29 kwietnia 2021 r. odbyło się VII posiedzenie Polsko-Ukraińskiej Komisji Między...

Sekretarz stanu Ryszard Bartosik wziął udział w spotkaniu wysokiego szczebla pań...

26 kwietnia br. odbyła się nieformalna wideokonferencja ministrów rolnictwa UE. ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę