OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

"Polagra-Farm 2003

14 października 2003

Już od wielu lat Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra–Farm 2003 cieszą się dużym zainteresowaniem wystawców jak i zwiedzających. To, czym dla środowiska rolniczego jest wystawa Polagra-Farm, trafnie określają słowa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojeciecha Olejniczaka, wygłoszone podczas uroczystego otwarcia targów

"Jestem dumny z Targów Polagra. Jeśli ktoś chce przekonać się jak zmieniło się polskie rolnictwo niech dziś przyjedzie do Poznania. Polagra-Farm to miejsce spotkań najlepszych rolników. Rolników, którzy rozwijają swoje gospodarstwa i czerpią wiedzę z doświadczeń innych. Właśnie oni mają szanse odnieść sukces w Zjednoczonej Europie ."

Dlatego my Pierwszy Portal Rolny, staramy się zawsze aktywnie uczestniczyć w tej imprezie po to aby wszystkim tym, którzy nie mieli możliwości wzięcia w niej udziału, jak najlepiej ją przedstawić.

Spośród wielu wydarzeń pragniemy Państwu przybliżyć niektóre z nich:


POWIĄZANE

Drugi dzień Europejskiego Forum Rolniczego upłynął pod znakiem intensywnych dysk...

Pierwsza edycja konkursu Targów TSW rozstrzygnięta  W ramach 15. edycji Targów S...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę