CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Targi w Bratoszewicach

28 czerwca 2016
Targi w Bratoszewicach

„W Sercu Polski" – to tytuł Targów Rolnych, które odbyły się na terenach Łódzkiego Ośrodka Rolniczego, w dniach 18-19 czerwca 2016 r. Towarzyszyła im XVIII Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. W targach uczestniczyła Agencja Nieruchomości Rolnych Filia w Łodzi.

Swoją ofertę zaprezentowało około 150 wystawców z branży rolniczej i okołorolniczej. Obecni byli m.in. producenci: maszyn rolniczych, pasz i koncentratów, nawozów sztucznych oraz firmy wytwarzające materiały budowlane i pokrycia dachowe.

Wszyscy odwiedzający targi, którzy przybyli do Bratoszewic mogli także zakupić i zapoznać się z materiałem szkółkarskim i sadzonkami roślin ozdobnych.

ANR OT Warszawa Filia w Łodzi na swoim stoisku omawiała m.in.: problemy wynikające z realizacji ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości ZWRSP oraz zmianie niektórych innych ustaw; zasady przeprowadzania przetargów na dzierżawę nieruchomości znajdujących się w Zasobie Filii w Łodzi. Ponadto pracownicy Agencji odpowiadali na pytania rolników, głównie dotyczące ustawy o wstrzymaniu sprzedaży.

Filia ANR w Łodzi


POWIĄZANE

W dniu 15 września 2017 r. w Sekretariacie Copa-Cogeca w Brukseli odbyły się war...

1 października br. w Unii Europejskiej dojdzie do silnej deregulacji rynku cukru...

Zgodnie z prognozą IGC (International Grains Council) z 24.08.2017 światowa prod...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę