CTR_80917

Technologia Michelin chroniąca glebę na AGRO SHOW

22 września 2016

Podczas nadchodzących targów AGRO SHOW Michelin zaprezentuje gamę swoich opon wykorzystujących nowatorską technologię MICHELIN Ultraflex, która pomaga chronić glebę przed ugniataniem. Impreza rozpocznie się w piątek 23 września w Bednarach niedaleko Poznania.

Ogumienie MICHELIN podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW będzie można obejrzeć na stoisku nr E432 GRASDORF KOŁA POLSKA Sp. z o.o. Zaprezentowane zostaną opony MICHELIN AxioBib, MICHELIN CerexBib, MICHELIN XeoBib, MICHELIN SprayBib, MICHELIN CargoxBib HF i MICHELIN YieldBib.

Wszystkie opony MICHELIN wystawiane na targach AGRO SHOW produkowane są z wykorzystaniem nowatorskiej technologii MICHELIN Ultraflex, która pomaga chronić glebę przed ugniataniem, jakie zazwyczaj powodują kombajny. Dodatkowo ogumienie MICHELIN umożliwia skuteczną cyrkulację wody i powietrza na uprawianym polu, jednolity wzrost plonów, a także ochronę zbiorów.

Opony wykorzystujące technologię MICHELIN Ultraflex umożliwiają udźwig podobnych obciążeń jak tradycyjne ogumienie, nie przekraczając przy tym ciśnienia 2 barów. Nawet przy tak niskim ciśnieniu opony gwarantują bezpieczniejszą jazdę po drogach publicznych i  stabilność.

Targi AGRO SHOW odbędą się w dniach 23-26 września 2016 r. w Bednarach w gminie Pobiedziska, 25 km od Poznania.

Wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem technologii MICHELIN Ultraflex oraz gamy opon z oferty firmy prosimy o kontakt z ekspertem Michelin obecnym na targach:

Robert Bestrzyński

tel. +48 601 975 525

 

 

Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – są to opony do samochodów osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, sprzętu rolniczego i budowlanego, motocykli, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe (ViaMichelin.com). Siedzibą Grupy jest Clermont-Ferrand we Francji. Firma zatrudnia na świecie ponad 100 tys. osób i jest obecna w 170 krajach. Michelin ma 67 zakładów produkcyjnych w 17 krajach. W Polsce Grupa Michelin ma fabrykę opon w Olsztynie oraz Dyrekcję Handlową w Warszawie.

http://agro.michelin.pl/

Biuro prasowe Michelin


POWIĄZANE

Polska gospodarka osiągnęła sukces - mówił Hans Timmer z Banku Światowego podcza...

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. (KZSM Zw. Rew.) i Krajowe Stow...

Przedstawiciele Ursusa i NSZZ "Solidarność" podpisali porozumienie, na mocy któr...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę