dnikukurydzy_210818
Orlen_81018

Tłumy odwiedzających pod wrażeniem premier PRONARU na Mazurskim Agro Show

12 lutego 2018
Tłumy odwiedzających pod wrażeniem premier PRONARU na Mazurskim Agro Show

W dniach 10-11 lutego w Expo Mazury w Ostródzie odbyło się Mazurskie Agro Show. Przestrzeń ponad 500 metrów kwadratowych zajmowało stoisko PRONARU. Oprócz klientów, pojawili się tam też przedstawiciele władzy państwowej – w tym Minister Rolnictwa Krzysztof Jurgiel. Po raz kolejny pochwalił prężność w 100 proc. polskiej firmy, jaką jest PRONAR oraz z uznaniem wypowiadał się o jej produktach.

 

Jak przystało na lidera branży rolniczej, komunalnej i recyklingowej, stoisko PRONARU przykuwało uwagę nie tylko rozmiarami, ale i zaprezentowanymi maszynami.

 

Swoją polską premierę miał tam nowy rozrzutnik Herkules 14 z serii Profi Line. To zmieniona i wzmocniona konstrukcja w charakterystycznym malowaniu, które skutecznie przyciągało klientów na stoisko. Warto dodać, że maszyna zaraz po opuszczeniu hali, pojechała do nowego nabywcy.

 

Kolejną premierą był dwuślimakowy paszowóz DVMP-14 o pojemności 14 m3. To propozycja dla dużych gospodarstw, które potrzebują profesjonalnych i trwałych rozwiązań do zadawania paszy. Wyposażony w elektroniczny system ważenia o bardzo dużej dokładności pozwala na odpowiednią kontrolę załadunku i obliczanie jej ilości na potrzeby stada. Ten paszowóz PRONARU, podobnie jak mniejsze modele, to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach.

 

Trzecia premiera to przetrząsacz PWP770T. Dzięki 7,7-metrowej szerokości roboczej i sześciu karuzelom pozwala osiągnąć wydajność 7,7 ha/h. Nieskomplikowana budowa jest dużym atutem. Pozwala bowiem na szybkie i proste ustawienie żądanych parametrów pracy.

 

Odwiedzający stoisko Pronaru mogli też zobaczyć premierowo zgrabiarkę karuzelową ZKP900D. To wydajna, ustawiana hydraulicznie maszyna o szerokości roboczej do 8 metrów. Jej wydajność to 8 ha/h. Dobrą zwrotność manewrową udało się uzyskać dzięki tylnym kołom skrętnym. Tandemowy układ jezdny oraz wahliwe zawieszenie karuzel zapewnia z kolei doskonałe kopiowanie wzdłużne i poprzeczne terenu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną skuteczność grabienia.

 

Oprócz nowości na stoisku PRONARU pojawiły się także znane produkty firmy z Narwi. Wśród nich kosiarka frontowa PDF300C, kosiarka tylna PDT300, owijarka Z245/1, przyczepy PT512 czy wóz przeładowcy T740 , a także maszyny komunalne – m.in. zamiatarka ZMC 3.0 czy głowice montowane na wysięgnikach.

 

Świetnie przygotowana ekspozycja skutecznie przyciągała klientów, którzy podczas rozmów z przedstawicielami handlowymi mogli dowiedzieć się więcej o maszynach, ich eksploatacji, finansowaniu fabrycznym oraz 24-miesięcznej gwarancji.

 

Targi w Ostródzie PRONAR z całą pewnością może zaliczyć do niezwykle udanych. Świadczą o tym nie tylko liczne słowa uznania ze strony odwiedzających, ale także sprzedane w tym czasie maszyny. Jesteśmy pewni, że za rok ten sukces uda się powtórzyć.Biuro prasowe PRONAR


POWIĄZANE

W Polsce mamy ok. 3,5-4 mln ha użytków zielonych, które nie są koszone, a na nie...

PSL jest gwarantem rozwoju polityki rodzinnej - zapewnił w czwartek prezes PSL W...

Niepokojąca wydaje się być sytuacja w Bułgarii – w przeciągu ostatnich trzech ty...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę