GUS_230920_750x100_stat

Ujawniamy dokładną lokalizację Runmageddonu Szczecin!

24 lipca 2019
Ujawniamy dokładną lokalizację Runmageddonu Szczecin!

Już w pierwszy sierpniowy weekend tysiące Runmageddończyków zjedzie się na tereny północno-zachodniej Polski, by po raz pierwszy w takiej okolicy pokazać siłę i charakter na trasach ekstremalnego biegu z przeszkodami. Jak wskazują dane, do zapalonych biegaczy, dołączy sporo nowych twarzy, które zaliczą swój debiut na szczecińskiej ziemi.

Jeleni Staw Szczecin – dokładnie tam, już niedługo postawiony zostanie przeszkodowy raj. Uczestnicy zmierzą się z nim w trzech różnych formułach. W sobotę, 3 sierpnia pokonają trasę Intro (3km +15 przeszkód) oraz Rekruta (6km +30 przeszkód), a w niedzielę Classica (12km +50 przeszkód). Organizator nie zapomniał także o młodszych, dla których również przygotował garść atrakcji. Dzieci w wieku 4-11 mogą pokazać swoją waleczność na kilometrowej trasie Kids, na której napotkają 10 przeszkód. Natomiast nastoletni sportowcy (12-15 lat) sprawdzą się w formule Junior (2km +15 przeszkód).

-Bardzo cieszy mnie fakt, że Runmageddon zagości w końcu w Szczecinie. Od dwóch lat biegam na eventach w całej Polsce, ale możliwość pokonania trasy w moich stronach niezwykle mnie cieszy. Jeleni Staw to naprawdę malownicza okolica, więc walkę z przeszkodami z pewnością umilą uroki natury – mówi Bartek, któremu już udało się zdobyć statuetkę Korony, a pokonanie Classica pozwoli mu na odbiór Weterana Runmageddonu.

Na trasach w Szczecinie stanie mnóstwo ulubionych przeszkód Uczestników, między innym: Wariat, czyli obracająca się rura, która zweryfikuje moc uchwytu startujących oraz PoleDance, czyli ukośne rury, które sprawią że mięśnie w nogach zapłoną żywym ogniem. Pojawią się także pewne nowości, jak na przykład tajemnicze UFO, które z pewnością spodoba się Runmageddończykom.

Runmageddon Szczecin startuje za niespełna dwa tygodnie, dlatego warto dokonać zapisów on-line jak najszybciej. Wystarczy założyć konto na www.runmageddon.pl i wybrać odpowiedni event. Organizator pragnie przypomnieć, że zapisów można dokonać do piątku poprzedzającego wydarzenie, a zapisy na miejscu dostępne są w przypadku wolnych miejsc w określonych seriach.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Firma JBL to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej cenionych p...

W ostatnich tygodniach branża mięsna, a szczególnie hodowcy trzody chlewnej, są ...

Uprawa aktinidii wydaje się mieć przyszłość w Polsce. Owoce aktinidii kojarzone ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę