aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

W AGRO TUW można zwierać polisy na odległość

23 marca 2023
W AGRO TUW można zwierać polisy na odległość
  • Rolnicy mogą zdalnie wykupić ubezpieczenie upraw rolnych
  • Ochrona zboża i rzepaku od ryzyka ognia za 1 zł od każdego ubezpieczonego hektara
  • Ubezpieczenie upraw od ryzyka suszy w AGRO TUW
  • Ubezpieczenie upraw rolnych od wszystkich ryzyk pogodowych (all risk)

 

AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych umożliwia zawarcie polisy na odległość bez konieczności udawania się do punktu obsługi stacjonarnej do pośrednika. Każdy rolnik może skontaktować się telefonicznie lub emailowo z przedstawicielem ubezpieczyciela i skutecznie ubezpieczyć np. swoje uprawy z dotacjami do 65% wartości umowy. Z początkiem marca AGRO Ubezpieczenia jako pierwszy ubezpieczyciel w sezonie wiosennym uruchomił sprzedaż dotowanych ubezpieczeń upraw. Oferta jest bardzo zróżnicowana a rolnik może wybrać jeden z pięciu dostępnych pakietów. Podstawowy pakiet chroni uprawy od samego gradu, kolejne pakiety to rozszerzenie ochrony o ryzyko przymrozków wiosennych, deszczu nawalnego, lawiny, obsunięcia się ziemi, huraganu i pioruna oraz suszy. Jako uzupełnienie oferty rolnicy, którzy chcą chronić swoje uprawy kompleksowo mogą dodatkowo wykupić ubezpieczenie od ryzyka pożaru i transportu plonów jako warianty dobrowolne i niedotowane.

- To co wyróżnia ofertę AGRO Ubezpieczeń to możliwość ubezpieczenia upraw rolnych od wszystkich ryzyk pogodowych (all risk), czyli od wszystkich nagłych i niespodziewanych czynników pogodowych, działających bezpośrednio na rośliny i powodujących utratę ubezpieczonego plonu. Jako Towarzystwo wyspecjalizowane w ubezpieczeniach rolnych przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki i promocje tj. możliwość wykupienia dodatkowej ochrony od ryzyka ognia w cenie 1 zł za każdy ubezpieczony hektar zboża lub rzepaku oraz specjalne zniżki za posiadanie kilku ubezpieczeń w AGRO TUW. Zachęcamy wszystkich rolników by nie zwlekali z decyzją i zawczasu zdecydowali się na ubezpieczenie upraw i ochronę od negatywnych skutków zdarzeń pogodowych. – Anna Olifierczuk – Dyrektor Zarządzający Pionem Produktów i Sprzedaży AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

***

Notka o firmie

AGRO Ubezpieczenia - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych  (AGRO TUW) to w 100% polska firma ubezpieczeniowa. Właścicielem Towarzystwa jest Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (FSUSR). Ubezpieczyciel posiada kompleksową ofertę skierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. W sprzedaży dostępne są ubezpieczenia: komunikacyjne, domów i mieszkań, rolne, turystyczne oraz dla firm.

 


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę