Adama_artemisgoltix_15.02-30.03

Warsztaty winiarskie "Wiosna w winnicy" marzec - 2021

21 stycznia 2021
Warsztaty winiarskie "Wiosna w winnicy" marzec - 2021

Systemy prowadzenia winorośli, podstawowe zasady cięcia, wiosenne nawożenie i ochrona, to tylko część tematów, które zostaną omówione podczas warsztatów „Wiosna w winnicy”. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza w pierwszych dniach marca do udziału w profesjonalnych sześciodniowych warsztatach winiarskich.

To warsztaty dla osób zainteresowanych stworzeniem winnicy i rozpoczęciem przygody z winiarstwem oraz dla tych, którzy już prowadzą winnice. Do udziału zapraszamy rolników, właścicieli winnic, mieszkańców obszarów wiejskich, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, doradców i osoby zainteresowane tematyką uprawy winorośli.

Część teoretyczna będzie dotyczyła pielęgnacji młodej winnicy, w części praktycznej uczestnicy będą mieli możliwość pracy w winnicy, w tym cięcia winorośli, zarówno jednorocznej, jak i wieloletniej.

Warsztaty zostaną przeprowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja opracowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedziba we Wrocławiu, w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego (SIR).

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Od 29 marca do 12 maja ARiMR będzie przyjmować wnioski o pomoc w ramach działani...

W odpowiedzi na pismo KRIR w sprawie wprowadzenia zmian do przepisów rozporządze...

Kończy się zima. To ostatni moment, by przyjrzeć się oziminom i podjąć ostateczn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę