Adama_Spyrale_1-31.05.21

Weź udział w XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich i zawalcz o pozycję lidera branży mleczarskiej!

30 maja 2019
Weź udział w XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich i zawalcz o pozycję lidera branży mleczarskiej!

Ranking Spółdzielni Mleczarskich to narzędzie pozwalające na wyróżnienie podmiotów związanych z branżą mleczarską, które mogą się pochwalić szczególnymi osiągnięciami w dziedzinie innowacji, zrównoważonego rozwoju czy w innych kategoriach. Spółdzielnie prezentują swoje wyniki wypełniając ankietę rankingową, nad której przygotowaniem czuwa Kapituła Rankingu.


13 maja 2019 r. w siedzibie Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Warszawie odbyło się spotkanie Kapituły, na którym omówiono i ustalono kształt tegorocznej ankiety. W tym roku w jej skład weszli przedstawiciele Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, banku Credit Agricole, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Polskiej Izby Mleka.


Ankieta jest dostępna dla wszystkich firm, które chcą wziąć udział w Rankingu, do czego Polska Izba Mleka gorąco zaprasza. Jest dostępna do pobrania na stronie: http://izbamleka.pl. Aby wziąć udział w Rankingu należy przesłać wypełnioną ankietę na adres Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres: izba@izbamleka.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca 2019 r. Udział w Rankingu jest bezpłatny. Każdy podmiot uczestniczący otrzyma „Raport indywidualny” prezentujący firmę na tle średnich wyników oraz na tle rezultatu najlepszej mleczarni. Pozycje uczestników nie będą udostępniane do publicznej wiadomości.


Rozstrzygnięcie XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego, 5 września 2019 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.


XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

 

 

Partner kategorii specjalnej Rankingu

Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Minister Grzegorz Puda podjął decyzję o udzieleniu pomocy rolnikom poszkodowanym...

Zmiany wprowadzone przez PiS w wymiarze sprawiedliwości, zwłaszcza w Krajowej Ra...

20 czerwca 2021 r. sekretarz stanu Ryszard Bartosik wziął udział w odbywających ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę