a_bio_expo_Ptak

Widzisz błąd w Aplikacji IRZplus? Zgłoś do ARiMR

23 stycznia 2023
Widzisz błąd w Aplikacji IRZplus? Zgłoś do ARiMR

Jak podaje ARiMR trwają prace usprawniające działanie Aplikacja IRZplus.

 


W komunikacie opublikowanym na stronach agencji czytamy:

"Szanowni Państwo,

trwają prace zmierzające do jak najszybszego usunięcia trudności związanych z korzystaniem z aplikacji IRZplus zgłaszanych przez jej użytkowników. Od wdrożenia nowego systemu – 9 stycznia 2023 r. - obserwuje się znaczną poprawę jego działania – zwiększenie wydajności i dostępności.

Trudności z działaniem tej aplikacji wynikają z równoczesnego prowadzenia wielu złożonych procesów, m.in. migracji danych; przetwarzania informacji zawartych w zgłoszeniach; uruchomienia nowych rejestrów dla nieewidencjonowanych dotychczas gatunków zwierząt; wdrożenia rejestru stref ASF oraz modułów służących do kontroli i zamawiania środków identyfikacji. Eksperci z firmy zewnętrznej, którzy stworzyli ten system, nieustannie pracują nad poprawieniem jego działania.

O nieprawidłowościach prosimy informować drogą elektroniczną na adres: arimr_hd@arimr.gov.pl. W wiadomości powinien znaleźć się dokładny opis sytuacji z dołączonym zrzutem ekranu komputera, który zobrazuje zaistniały problem. Dzięki takim informacjom od użytkowników, eksperci będą mogli zdiagnozować występujące trudności i rozwiązywać je w możliwie najkrótszym czasie.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o śledzenie komunikatów na stronie ARiMR: https://www.gov.pl/web/arimr/komunikaty-2025.

Wdrożenie nowej aplikacji IRZplus było konieczne, ponieważ nowe przepisy dotyczące identyfikacji i rejestracji zwierząt zwiększyły liczbę gatunków, które muszą być zgłaszane do ARiMR."

źródło: ARiMR


POWIĄZANE

31 marca br. podczas prestiżowego Poznań Motor Show odbędzie się finał XII Ogóln...

Kukurydza niezmiennie jest jednym z najbardziej popularnych gatunków uprawnych w...

W 2022 roku GK Gobarto wypracowała blisko 120 mln zł zysku EBITDA (zysk operacyj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę