aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wiedza, praktyka i konkret - już 14 czerwca we Wrocławiu

23 maja 2023
Wiedza, praktyka i konkret - już 14 czerwca we Wrocławiu

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Startup Wrocław oraz OVHcloud Startup Program zapraszają na Evolutions: Meetup & Showcase - unikalne wydarzenie w tym regionie Europy, łączące wymianę doświadczeń, warsztaty z ekspertami, konferencję i atrakcyjny konkurs pitchingowy dla startupów.

Jak co roku stolica Dolnego Śląska skupi twórców w innowacyjnych projektów, founderów, inwestorów i przedstawicieli świata biznesu podczas tegorocznej edycji Evolutions, organizowanej pod hasłem „Wiedza, praktyka i konkret”. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w kilku lokalizacjach: Kinie Nowe Horyzonty, InQube oraz Coventry University Wrocław, będzie transmitowane on-line oraz stanie się okazją do wymiany wiedzy.

Podczas konferencji eksperci opowiedzą m.in. jak przy ograniczonych środkach skutecznie promować młodą firmę, wykorzystywać potencjał social mediów, a także dobrać infrastrukturę pod potrzeby projektu. Ponadto swoje warsztaty poprowadzą inwestorzy Movens Capital oraz specjaliści ze startupów takich jak Vue Storefront czy zrzutka.pl. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

„Przed nami znacznie szersza formuła niż ta, którą dotychczas prezentowaliśmy. Tematyka tegorocznej edycji obejmie najbardziej aktualne trendy panujące w światowych społecznościach startupowych, spotkania z ekspertami z Polski i zagranicy oraz energetyczny networking. Jednym słowem: wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowego ekosystemu” – mówi Magdalena Okulowska, prezes zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Evolutions: Meetup & Showcase to nie tylko konferencja. Celem całodniowych warsztatów, prowadzonych na poziomie podstawowym i zaawansowanym, jest dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która wesprze rozwój młodych firm oraz tych dojrzalszych przedsięwzięć. Warsztaty odbędą się w formule odpłatnej. Zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne wrocławskiej fundacji „Tu razem”. Możliwość zapisów oraz szczegóły spotkań będą pojawiać się sukcesywnie na stronie wydarzenia https://evolutions.startupwroclaw.pl

„Tradycyjny format konferencyjny został wzbogacony o dwa nowe elementy - konkurs dla startupów oraz warsztaty, które odbędą się w dwóch lokalizacjach oraz na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które będą walczyć o nagrody pieniężne i finał Disraptors Summit 2023 w Pradze” - mówi Paulina Muszyńska, kierowniczka Startup Wrocław.

Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które powalczą o nagrody pieniężne, granty o wysokości ponad 200 000 EUR od OVHcloud i przepustkę do udziału w europejskim finale konkursu Disraptors Summit 2023 (więcej na: https://disraptors.com) Praski konkurs Disraptors Summit wyłoni zwycięzcę, na którego czeka 500 000 USD i który będzie reprezentował CEE w finale w San Francisco.

„Bardzo się cieszymy, że możemy współorganizować tegoroczne Evolutions Meetup & Showcase w tak inspirującej formule oraz z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi – mówi Natalia Świrska-Załuska, Startup Program Manager w OVHcloud, CEE. – Moc oraz rozmach przedsięwzięcia, fantastyczni goście i przemyślany program sprawiają, że to wydarzenie na startupowej mapie, na którym trzeba być”.

 


Źródło informacji: Capital24tv.pl

oprac. redakcja ppr.pl


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę