CTR_80917

Wielkanoc - naturalnie i z tradycją!

31 marca 2017
Wielkanoc - naturalnie i z tradycją!

Tęsknota za smakiem potraw z dawnych lat oraz utrzymująca się w dalszym ciągu popularność kulinarnych programów sprawiają, że coraz więcej Polaków przygotowuje, przynajmniej częściowo Święta w domu.

Przekłada się to bezpośrednio na zawartość koszyka zakupowego, w którym najczęściej lądują przyprawy jednorodne, z których każdy, domowy kucharz może skomponować sobie własną mieszankę przypraw a także naturalne mix-y np. Smakosz Extra z Natury, przyprawa do sałatek i inne, bez glutaminianu sodu, konserwantów i barwników. To właśnie te produkty generują największą sprzedaż w okresie Świąt, która wzrasta nawet o 30 procent w porównaniu do innych miesięcy.

Samodzielni kucharze, poza przyprawami kupują także popularne dodatki do ciast i deserów, z których przygotowują swoje, domowe wypieki. Do najczęściej wybieranych produktów należą: żelatyna, budynie, kisiele, proszki do pieczenia i cukry wanilinowe a także krem Ekler, którego smak jest niezmienny od kilkunastu lat.

Polacy są tradycjonalistami i wybierają znane sobie smaki. Jeśli budyń to śmietankowy, waniliowy lub czekoladowy, jeśli galaretka to ananasowa, truskawkowa, pomarańczowa lub wiśniowa. Lubimy nowości, jednak rzadko kiedy wygrywają one ze smakami dzieciństwa. Zwłaszcza, w przypadku Świąt, w tym Wielkanocy.

Biuro prasowe Cykoria S.A.


POWIĄZANE

Odpowiednie użytkowanie zakupionej używanej maszyny i regularne przeprowadzanie ...

W dniu 18 października 2017 r. w Biurze Krajowej Rady Izb Rolniczych odbyło się ...

13 października 2017 r. w Ludwikowie k. Poznania odbyły się pokazy terenowe doty...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę