GUS_230920_750x100_stat Claas_20.11.2020

Wielki powrót ekstremalnego biegu z przeszkodami czyli Runmageddon Łódź

28 marca 2019
Wielki powrót ekstremalnego biegu z przeszkodami czyli Runmageddon Łódź

To już pewne 17 sierpnia br. odbędzie się długo oczekiwany Runmageddon Łódź. Po rocznej przerwie organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami wraca do województwa łódzkiego i zachęca śmiałków szukających sportowych wrażeń do startu.

Już 17 sierpnia br. mieszkańcy województwa łódzkiego oraz chętni z całej Polski będą mogli wziąć udział w jednodniowym, ekstremalnym biegu z przeszkodami - Runmageddonie Łódź.

Osoby, które zdecydują się na start będą mogły sprawdzić się w pięciu formułach: trzech dla dorosłych oraz po jednej dla nastolatków i dzieci.

Pełnoletni oraz ci, którzy ukończyli 16 lat będą mogli zmierzyć się z przygotowaną specjalnie dla sportowych debiutantów trzykilometrową formułą Intro z 15 przeszkodami. Śmiałkowie, którzy szukają nieco większych wrażeń, będą mogli wybierać między startem w formule Rekrut (6 kilometrów, 30 przeszkód) w wersji dziennej lub nocnej. Nastolatkowie między 12-15 rokiem życia spróbują swoich sił w Runmageddonie Junior, gdzie czekać ich będzie dwukilometrowa trasa z 15 przeszkodami, zaś dzieci w wieku 4-11 lat przeżyją niecodzienną przygodę pokonując jednokilometrową formułę Kids najeżoną 10 przeszkodami.

Dokładna lokalizacja Runmageddonu jest jeszcze tajemnicą, ale osoby, które czekały na wielki powrót Runmageddonu do Łodzi lub w jej okolice mogą planować już start w najpopularniejszym w Polsce biegu z przeszkodami. Zapisy na wydarzenie dostępne są pod linkiem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-lodz-17-08-2019. Ceny pakietów startowych w marcu wahają się od 39 złotych za udział w Runmageddonie Kids po 129 za Runmageddon Rekrut.

 

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Komisja Europejska zaprasza wszystkich dostawców produktów rolnych i spożywczych...

Minął miesiąc od rozpoczęcia realizacji zaliczek z tytułu płatności bezpośrednic...

Irańskie władze zablokowały możliwość eksportu mięsa kurczaków przez irańskich e...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę