GUS_230920_750x100_stat

Wielki powrót ekstremalnego biegu z przeszkodami czyli Runmageddon Łódź

28 marca 2019
Wielki powrót ekstremalnego biegu z przeszkodami czyli Runmageddon Łódź

To już pewne 17 sierpnia br. odbędzie się długo oczekiwany Runmageddon Łódź. Po rocznej przerwie organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami wraca do województwa łódzkiego i zachęca śmiałków szukających sportowych wrażeń do startu.

Już 17 sierpnia br. mieszkańcy województwa łódzkiego oraz chętni z całej Polski będą mogli wziąć udział w jednodniowym, ekstremalnym biegu z przeszkodami - Runmageddonie Łódź.

Osoby, które zdecydują się na start będą mogły sprawdzić się w pięciu formułach: trzech dla dorosłych oraz po jednej dla nastolatków i dzieci.

Pełnoletni oraz ci, którzy ukończyli 16 lat będą mogli zmierzyć się z przygotowaną specjalnie dla sportowych debiutantów trzykilometrową formułą Intro z 15 przeszkodami. Śmiałkowie, którzy szukają nieco większych wrażeń, będą mogli wybierać między startem w formule Rekrut (6 kilometrów, 30 przeszkód) w wersji dziennej lub nocnej. Nastolatkowie między 12-15 rokiem życia spróbują swoich sił w Runmageddonie Junior, gdzie czekać ich będzie dwukilometrowa trasa z 15 przeszkodami, zaś dzieci w wieku 4-11 lat przeżyją niecodzienną przygodę pokonując jednokilometrową formułę Kids najeżoną 10 przeszkodami.

Dokładna lokalizacja Runmageddonu jest jeszcze tajemnicą, ale osoby, które czekały na wielki powrót Runmageddonu do Łodzi lub w jej okolice mogą planować już start w najpopularniejszym w Polsce biegu z przeszkodami. Zapisy na wydarzenie dostępne są pod linkiem: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-lodz-17-08-2019. Ceny pakietów startowych w marcu wahają się od 39 złotych za udział w Runmageddonie Kids po 129 za Runmageddon Rekrut.

 

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Prezesi zebrani na naradzie, która odbyła się w Biurze Krajowej Rady Izb Rolnicz...

Kupując nowego laptopa, niektórzy klienci kierują się wyłącznie ceną, gdyż nie c...

W obliczu coraz większych niepewności w związku z Brexitem, kryzysem COVID-19 i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę