Włoski gigant mleczarski wysyła pomoc na Ukrainę

25 marca 2022
Włoski gigant mleczarski wysyła pomoc na Ukrainę

Mleczarnia Granarolo zorganizowała konwój trzech ciężarówek z pomocą humanitarną na Ukrainę. Ładunek zawierający artykuły pierwszej potrzeby został przekazany wspólnie z grupą Camst poprzez ukraińskich partnerów: Rost i Silpo. Konwój dotarł – po przeładowaniu na pociąg – do Charkowa i Kijowa.

Firma Granarolo dostarczyła mleko o przedłużonej trwałości, mleko dla dzieci i niemowląt, makarony i przekąski, podczas gdy Grupa Camst wysłała produkty w puszkach, herbatniki i przekąski, łącznie około 60 ton produktów.

– Działając w synergii, aby pomóc ludziom, Granarolo i Grupa Camst połączyły siły, aby nieść pomoc Ukrainie, gdzie dziś brakuje wszystkiego, nawet żywności. Poważna międzynarodowa sytuacja wojenna, której jesteśmy świadkami, ma reperkusje w całej Europie i na świecie skłaniając instytucje, organy, organizacje i przedsiębiorstwa do znalezienia nowych sposobów, aby pokazać swoją bliskość.

To mały przykład tego, jak partnerstwo nawet między różnymi krajami może być skuteczne, gdy cele są wspólne – mówią przedstawiciele mleczarni.

 

 

Forum Mleczarskie


POWIĄZANE

Pod koniec lipca ARiMR poinformowała O uruchomieniu aplikacji suszowej. „Zgłoś s...

Do 1 sierpnia 2022 r. rolnicy mogli ubiegać się o wsparcie na zalesianie lub na ...

Przez ostatnie kilka miesięcy można było obserwować dynamiczną poprawę ofert lok...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę