WorldFood Warsaw zaprasza Branżę gastronomiczną!

14 marca 2017
WorldFood  Warsaw zaprasza Branżę gastronomiczną!

Podczas kolejnej edycji targów WorldFood Warsaw czeka na Państwa wiele nowości produktowych, szeroka oferta polskich i zagranicznych firm, możliwość spotkań biznesowych z producentami i dystrybutorami żywności i napojów oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów. Organizatorzy WorldFood Warsaw szczególnie zapraszają wszystkich przedstawicieli sektora HoReCa do udziału w wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2017 r. w EXPO XXI w Warszawie. Udział zapowiedziało już ponad 250 firm z całego świata m.in. z Włoch, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Sri Lanki, Rumuni, Łotwy, z Tajwanu oraz Korei Południowej.

Warto wykorzystać tę okazję, by nawiązać wartościowe kontakty biznesowe i zapoznać się z nowinkami i ofertą dla tego sektora. Targi WorldFood Warsaw specjalnie dla swoich wystawców i gości stwarzają wiele możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów z kraju i ze świata. Najbliższa, IV edycja, zapewnia rozmowy handlowe zorganizowane pod potrzeby i zainteresowania uczestników, również z branży HoReCa, pokazy kulinarne przygotowane przez najlepszych kucharzy i cukierników pod egidą Jarosława Uścińskiego, Szefa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, właściciela restauracji Moonsfera,. Wraz z Żoną prowadzi On wiele projektów szkoleniowych i edukacyjnych dla uczniów szkół gastronomicznych i nauczycieli, a podczas Targów podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem- zapewnia Agnieszka Szpaderska manager Targów.

Merytoryczne szkolenia i warsztaty zapewnią także słuchaczom rzetelną dawkę wiedzy z zakresu zarządzania biznesem gastronomicznym i przybliżą nowinki w rozwijającej się branży HoReCa.

Na przedstawicieli z sektora HoReCa czekają również ciekawe panele dyskusyjne wskazujące jakie trendy będą panowały w gastronomii w najbliższych latach oraz jak poradzisobie z kryzysem. To także doskonała możliwość do pozyskania dostawców oferujących najwyższej jakości towary. Dlatego już dziś zapraszamy do Sektora Eco Food czy Wine&Spirits. Nie będziecie zawiedzeni odwiedzając stoiska bo oferta będzie ciekawa i urozmaicona.

Wystawcy przedstawią szeroką ofertę asortymentu produktów i półproduktów spożywczych koniecznych do stworzenia wyjątkowego menu oraz przy zachowaniu gwarantowanej jakości.

 

 

Zarejestruj się on-line już dziś!


Rejestracji na Targi można dokonać wypełniając formularz, który znajduje się na stronie : www.worldfood.pl/rejestracja-on-line.


Aby wziąć udział w aranżowanych spotkaniach biznesowych prosimy o kontakt: matchmaking@worldfood.pl


Biuro prasowe targów WorldFood Warsaw 2017


POWIĄZANE

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o finansowaniu Wspólnej Polityki Rolnej - ...

Od początku lipca ma zacząć obowiązywać handlowa część umowy o wolnym handlu mię...

Do 18 czerwca br. na terytorium Polski wykryto 34 ogniska ASF oraz ponad 340 prz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę