informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Wspólne świętowanie Szkoły Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie z kotem Mleczysławem

16 kwietnia 2018
Wspólne świętowanie Szkoły Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie z kotem Mleczysławem

Kot Mleczysław, główny bohater kampanii „Mamy kota na punkcie mleka” odwiedził Szkołę Podstawową nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie, która zajęła I miejsce w konkursie „Mleczne urodziny kota Mleczysława” wygrywając odwiedziny kota i wspólne świętowanie mlecznych urodzin.

16 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie odbyła się huczna impreza urodzinowa i wspólne świętowanie z kotem Mleczysławem, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie byli zachwyceni bawiąc się i grając wspólnie z ich ulubionym bohaterem. Podczas urodzin odbyły się liczne, interesujące, a zarazem kreatywne i mleczne konkursy, quizy, gry i zabawy. Mali uczestnicy brali udział w konkursach sprawdzających swoją wiedzę na temat mleka i produktów mlecznych. Poradzili sobie rewelacyjnie ze wszystkimi zadaniami, a na każdego zwycięzcę czekała mleczna nagroda. Dodatkowo dzieci obdarowane zostały upominkami programu kota Mleczysława.

Podczas imprezy nie zabrakło mlecznych smakołyków i przekąsek. Jak wiemy mleko krowie jest pełnowartościowym produktem odżywczym odpowiednim dla osób w każdym wieku, a zwłaszcza dla dzieci. Zawiera ono nie tylko cenne dla organizmu witaminy A, D, E, K i z grupy B, ale także jest znakomitym źródłem pełnowartościowego białka, łatwo przyswajalnego tłuszczu, laktozy, niezbędnych soli mineralnych tj. wapń fosfor, magnez, potas i cynk. Wszystko to pozytywnie wpływa na organizm i jest istotne zwłaszcza w przypadku zdrowia dzieci i młodzieży.

Dziękujemy koordynatorowi projektu ze Szkoły Podstawowej nr 59 B. Krzywoustego w Szczecinie za zaangażowanie i aktywny udział w kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”.


Kampania sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka.


Biuro kampanii ,,Mamy kota na punkcie mleka”


POWIĄZANE

W odpowiedzi na pismo KRIR w sprawie zaliczek na poczet płatności bezpośrednich,...

W terminie od dnia 15.01.2019 r. do dnia 25.06.2019 r. Agencja prowadzi nabór wn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę