aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wszystkie przetargi na transport zboża w Ukrainie wygrywa oligarcha

5 marca 2024
Wszystkie przetargi na transport zboża w Ukrainie wygrywa oligarcha

Na ukraińskich aukcjach sprzedaży przesyłek w transporterach zbożowych CTL wszystkie partie zostały sprzedane. Sprzedaż na losowanie przesyłek w przewoźnikach kolejowych zbożowych organizuje oddział "Centrum Logistyki Transportu" UAB "Ukrzaliznytsia" /ukraiński państwowy przewoźnik kolejowy,odpowiednik naszego PKP/

Na licytację wystawiono 20 partii po pięć wagonów, 15 partii po 10 wozów zbożowych i pięć partii po 50 wagonów. Wszystkie wysyłki zostały zrealizowane.

Przesyłki trasowe wygrała zarejestrowana w Polsce UTL-2 Sp. z o.o. po stawce nie odbiegającej od stawki wyjściowej - 1250 UAH dziennie bez VAT. Firma była jedynym oferentem.

Ta sama firma została zwycięzcą większości aukcji, w których dostawy sprzedawano w 10 transporterach zbożowych. UTL-2 LLC zarejestrowana w Luksemburgu wygrała 12 z 15 aukcji w ofercie wywoławczej i była również jedynym oferentem. Trzy kolejne partie wygrała spółka Dolyna Elevator LLC. Proponowana stawka wynosiła 1290 UAH dziennie bez VAT. Dwie firmy zgłosiły się do przetargu.

UTL-2 LLC wygrała również osiem z 20 partii na przewozy w pięciu przewoźnikach zbożowych. Złożyła wstępną ofertę i została zwycięzcą, ponieważ była jedynym oferentem. W tym samym czasie zwycięzcą 12 przewozów została spółka PJSC MHP. 

Wszystkie spółki UTL-2 należą do Herman Denis Siergiejewicz, który jest 100% uziałowcem zarejestrowanej na Ukrainie, 03053, miasto Kijów, Ulica Lwa Tołstoja  dom 63, biuro 202. Oligarcha zarejestrował niezliczoną ilość firm  UTL-2 w różnych krajach i na Ukrainie. M innymi w tym roku pod tym samym adresem zarejestrowana została kolejna spółka  LTD UTL-2.

 


oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Rada Europy formalnie przyjęła  pierwsze tego rodzaju rozporządzenie w sprawie o...

Trzy belgijskie organizacje rolnicze – Boerenbond, ABS i FWA – osiągnęły porozum...

Rada Europy przyjęła  zmianę rozporządzenia w sprawie Wspólnego Przedsięwzięcia ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę