Adama_Spyrale_1-31.05.21

Wydajemy Dolnośląski Katalog dobrych praktyk – agroturystyka i zagrody edukacyjne

14 kwietnia 2021
Wydajemy Dolnośląski Katalog dobrych praktyk – agroturystyka i zagrody edukacyjne

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu wydaje Dolnośląski katalog dobrych praktyk – agroturystyka i zagrody edukacyjne. W wydawnictwie będzie można znaleźć oferty około 100 obiektów turystycznych z Dolnego Śląska – gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych, zrzeszonych w Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

Katalog powstaje w ramach operacji „Tworzenie sieci kontaktów sprzyjających innowacjom w rozwoju usług turystycznych na obszarach wiejskich Dolnego Śląska”. Celem wydania publikacji jest zebranie dobrych praktyk turystycznych w jednym miejscu i przedstawienie potencjału Dolnego Śląska pod kątem rozwijania usług turystycznych. Umożliwi ona zarówno wymianę kontaktów, jak i prezentację innowacji na obszarach wiejskich, a także skorzystanie z pomysłów opisanych w katalogu.

Właścicieli obiektów, zainteresowanych zamieszczeniem opisu swojej oferty w Dolnośląskim katalogu dobrych praktyk, po zapoznaniu się z Regulaminem, prosimy o wysłanie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia do 31 maja 2021 r. na adres wskazany w regulaminie. DODR zastrzega możliwość zmiany terminów przesyłania kart zgłoszenia.

O zamieszczeniu oferty w Dolnośląskim katalogu decyduje liczba punktów przyznana na podstawie kryteriów dostępu, zawartych w Regulaminie. Nad prawidłowym przebiegiem rekrutacji czuwać będzie Kapituła, powołana Zarządzeniem Dyrektora Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Po zakwalifikowaniu do umieszczenia w Katalogu, zostanie przygotowany opis gospodarstwa agroturystycznego, bądź zagrody edukacyjnej, na podstawie wywiadu z właścicielami oraz sesji fotograficznej.

 

Informacji udziela:

Agnieszka Kowalczuk-Misek,
Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich,

e-mail: agnieszka.kowalczuk@dodr.pl,
 

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja opracowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu, organizowana w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego (SIR).                                

                                              

Do pobrania:

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przyłączył się po raz kolejny do organizowane...

W dniu 5 maja 2021 r. Rada Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Przy Krajowej Ra...

Francuski Minister Rolnictwa odniósł się krytycznie wobec dużej podaży mięsa dro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę