OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Wyjątkowe zaangażowanie uczestników rekordu e-kartek

7 stycznia 2021
Wyjątkowe zaangażowanie uczestników rekordu e-kartek
Newseria Lifestyle

Pomimo ogromnego zaangażowania uczestników akcji wysyłania e-kartek z życzeniami dla chorej na SMA Lenki Mazur - oficjalnego Rekordu Polski nie udało się pobić. 

Zaangażowanie uczestników w całe rekordowe przedsięwzięcie zasługuje jednak na uwagę i pozwala wierzyć, że robiąc coś wspólnymi siłami, można osiągnąć naprawdę wiele. 

Do Rekordu Polski Do liczyły się tylko e-kartki zawierające grafikę i tekst z życzeniami, wysłane w ciągu 1 miesiąca - od 1 grudnia do 31 grudnia. Nadesłane e-kartki były świąteczne lub z innej okazji, ponieważ każda okazja jest dobra, aby pomóc. Niestety, do ustanowienia oficjalnego rekordu zabrakło kilkudziesieciu e-kartek. 

Trzymamy kciuki za kolejne rekordowe wyczyny na rzecz Lenki Mazur. 

Więcej informacji o tym minionym wydarzeniu tutaj: https://biurorekordow.pl/event/rekord-polski-dla-lenki-mazur/

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Pogoda nie rozpieszcza producentów kukurydzy. Siewy na północy i w centrum kraju...

Gwałtowny wzrost niepewności w zakresie handlu i polityki gospodarczej, słabszy ...

Rolnictwo precyzyjne wprowadza nowe technologie, które rewolucjonizują podejście...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę