Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Wyjazd studyjny organizowany przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

10 września 2019
Wyjazd studyjny organizowany przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie wraz z Wielkopolskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Wrocławiu oraz Zachodniopomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach realizuje operację pn. „Dobre przykłady współpracy wytwórców lokalnej żywności na przykładzie doświadczeń zagranicznych i polskich” w ramach której odbędzie się wyjazd studyjny do Niemiec, Austrii, Czech i Polski w dniach 29.09.2019 – 05.10.2019,  na który zapraszamy rolników/mieszkańcy obszarów wiejskich: przedstawicieli lokalnych producentów rolnych już działających na rynku (w ramach rolniczego handlu detalicznego, dostaw bezpośrednich, sprzedaży bezpośredniej lub MLO) oraz rolników zamierzających podjąć ww. działalność.

Celem operacji jest podniesienie poziomu wiedzy i kompetencji 26 uczestników wyjazdu studyjnego w zakresie dystrybucji, promocji i produkcji produktów lokalnych poprzez prezentację dobrych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem roli współpracy w rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności, a także stworzenie warunków do nawiązywania i poszukiwania partnerstw pomiędzy podmiotami rynkowymi.

Nabór trwa do 16.09.2019. Wypełnioną kartę zgłoszeniową prosimy dostarczyć (poczta, e-mail, osobiście): Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, 89-122 Minikowo k. Nakła nad Notecią, z dopiskiem „Wyjazd studyjny – Niemcy”, adres e-mail: beata.chelminiak@kpodr.pl (skan z podpisem). O uczestnictwie w wyjeździe studyjnym decyduje kolejność zgłoszeń oraz kryteria wyboru.

Do pobrania:

 

dodr.pl


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych wystąpił 3 sierpnia 2020 r. do Ministra Roln...

Jak donosi serwis ouest-france, po dziesięcioleciach protestów części konsumentó...

Minister Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się w środę z przedstawicielami organi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę