aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wyniki 11 edycji Rankingu Sklepów Internetowych już dostępne! Sklep grene.pl wyróżniony!

23 października 2020
Wyniki 11 edycji Rankingu Sklepów Internetowych już dostępne! Sklep grene.pl wyróżniony!

Zastanawiasz się, który sklep internetowy wybrać? Gdzie szukać podpowiedzi, ocen, recenzji? Odpowiedź jest jedna – opineo.pl. Jest to jeden z pierwszych polskich serwisów, który pomaga podejmować decyzje zakupowe na podstawie opinii innych internautów. Co roku Opineo publikuje raport najlepiej ocenianych sklepów internetowych. Wyniki można znaleźć tutaj.


W tym roku wyróżnienie trafiło także do firmy z branży rolniczej – grene.pl. Sklep internetowy Grene znalazł się w pierwszej dziesiątce w kategorii Ogród. Zajął ósme miejsce. Sklepy ogrodnicze online z roku na rok cieszą się większą popularnością. W 2020 r., ze względu na rosnące zaufanie Opineo stworzyło dla nich oddzielną kategorię. Sklepy ogrodnicze to nie tylko sklepy z meblami, basenami i placami zabaw dla dzieci. To platformy, na których można kupić wszystko co potrzebne do profesjonalnej uprawy roślin, pielęgnacji ogrodu czy założenia własnego sadu. Szerokość asortymentu z pewnością również wpływała na tegoroczny wybór konsumentów.


Do tej pory w rankingu nie została stworzona kategoria sklepów rolniczych. Sprzedaż w branży rolniczej w dużym stopniu wciąż opiera się o sklepy stacjonarne. Wynika to m.in. z przyzwyczajeń klientów. Jednak www.grene.pl - sklep rolniczo-techniczny został doceniony przez użytkowników, wybierających asortyment ogrodowy. To duże wyróżnienie.


Grene otrzymało Laur Opineo, czyli świadectwo najwyższej jakości obsługi klienta oraz zaufania kupujących. Raport 2020 powstał na bazie 2 mln opinii udzielonych przez klientów e-sklepów we współpracy z firmą konsultingową Nielsen. Ranking opiera się na doświadczeniach klientów, wyrażonych po dokonanych zakupach. Klienci oceniali: szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi klienta, jakość zapakowania przesyłki. Deklarowali również czy poleciliby sklep innym użytkownikom.

 

Biuro prasowe Grene / Kramp


POWIĄZANE

Przywódcy państw członkowskich nie doszli wczoraj do porozumienia w sprawie obsa...

Jak wynika z danych przekazanych przez GIP PIP, w I kw. 2024 r. wpłynęło 255 ska...

Nvidia wyprzedza Apple i Microsoft pod względem kapitalizacji rynkowej, stając s...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę