aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Wystartował nowy program o kobietach w branży agro!

17 listopada 2023
Wystartował nowy program o kobietach w branży agro!

Za nami premiera programu "Rola Kobiet", którego bohaterki opowiadają o swoim życiu w gospodarstwie, pasjach i o tym, jak dynamicznie zmienia się rola pań w rolnictwie na przestrzeni ostatnich lat.

"Rola Kobiet" to program poświęcony kobietom - ich pracy w gospodarstwie, życiu i pasjach. Bohaterką każdego odcinka jest rolniczka, która swoją postawą łamie stereotypy i inspiruje innych do tego, aby spełniać marzenia i doceniać to, co się ma. 

 
W pierwszym odcinku możemy poznać przeuroczą, przesympatyczną i przede wszystkim niezwykle pozytywną dziewczynę, która oprócz pracy w gospodarstwie plecie najpiękniejsze wianki z czosnku na świecie. Jolanta Brandys z Mizerowa (pow. Pszczyński) znana jest w sieci jako Czosnku Wianek. Jola wraz z mężem i rodzicami uprawia przede wszystkim czosnek i ziemniaki. Mają też bydło mięsne, a w ich przydomowym sklepiku oprócz pięknych, czosnkowych wianków można znaleźć wysokiej jakości produkty wytwarzane nie tylko przez rodzinę Brandysów, ale też przez innych lokalnych producentów.
 
Wszystkie odcinki "Roli Kobiet" będą publikowane co 3 tygodnie na YouTubowym kanale. Bohaterkami kolejnych odcinków będą Dorisanka, Sierota z Traktora, Agnieszka Tołłoczko i Karolina Ożga. 
 
 
Zapraszamy do oglądania!

 

oprac, e-red ppr.pl


POWIĄZANE

Przypominjący medium społecznościowe „X” (dawny Twitter) Sejm „X” (zbieżność naz...

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Z niczym wyszli wczoraj ze spotkania z premierem Donaldem Tuskiem rolnicy. To je...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę