aaa_TSW_2023
CTR_2023

Wystartował nowy program o kobietach w branży agro!

17 listopada 2023
Wystartował nowy program o kobietach w branży agro!

Za nami premiera programu "Rola Kobiet", którego bohaterki opowiadają o swoim życiu w gospodarstwie, pasjach i o tym, jak dynamicznie zmienia się rola pań w rolnictwie na przestrzeni ostatnich lat.

"Rola Kobiet" to program poświęcony kobietom - ich pracy w gospodarstwie, życiu i pasjach. Bohaterką każdego odcinka jest rolniczka, która swoją postawą łamie stereotypy i inspiruje innych do tego, aby spełniać marzenia i doceniać to, co się ma. 

 
W pierwszym odcinku możemy poznać przeuroczą, przesympatyczną i przede wszystkim niezwykle pozytywną dziewczynę, która oprócz pracy w gospodarstwie plecie najpiękniejsze wianki z czosnku na świecie. Jolanta Brandys z Mizerowa (pow. Pszczyński) znana jest w sieci jako Czosnku Wianek. Jola wraz z mężem i rodzicami uprawia przede wszystkim czosnek i ziemniaki. Mają też bydło mięsne, a w ich przydomowym sklepiku oprócz pięknych, czosnkowych wianków można znaleźć wysokiej jakości produkty wytwarzane nie tylko przez rodzinę Brandysów, ale też przez innych lokalnych producentów.
 
Wszystkie odcinki "Roli Kobiet" będą publikowane co 3 tygodnie na YouTubowym kanale. Bohaterkami kolejnych odcinków będą Dorisanka, Sierota z Traktora, Agnieszka Tołłoczko i Karolina Ożga. 
 
 
Zapraszamy do oglądania!

 

oprac, e-red ppr.pl


POWIĄZANE

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...

Naukowcy z Wydziału Biologii UW planują udostępniać rolnikom, hodowcom roślin i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę