Wyzwania ekstremalne, czyli Runmageddon wspiera Bicie Światowego Rekordu Guinnessa

14 maja 2019
Wyzwania ekstremalne, czyli Runmageddon wspiera Bicie Światowego Rekordu Guinnessa

Już 15 maja Arena Gliwice zapełni się śmiałkami, którzy podejmą się bicia Światowego Rekordu Guinnessa w robieniu pompek. Podczas wydarzenia obecna będzie także ekipa Runmageddonu, która przygotowała specjalne niespodzianki zarówno dla uczestników wyzwania jak i widzów. To wyjątkowe sportowe spotkanie odbędzie się w ramach tygodnia Juwenaliów Gliwickich IGRY 2019.

Każdy kto lubi wyzwania i dreszcz adrenaliny musi tego dnia pojawić się na Arenie Gliwice! Aby pobić dotychczasowy rekord, około 2000 odważnych ochotników przez minutę wykona tyle pompek ile będą w stanie z siebie wykrzesać. A jeśli pobicie światowego rekordu brzmi zbyt mało zachęcająco, Runmageddon przygotował dodatkową motywację. Dla wszystkich uczestników zadania czekać będzie specjalna 10% zniżka na gliwicką edycję najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów z przeszkodami, która odbędzie się w dniach 6-7 lipca br.

Tego dnia sportową konkurencję zaproponuje także Runmageddon. Udział w niej będzie mógł wziąć nie tylko uczestnik bicia rekordu, ale także wszyscy zgromadzeni na Arenie Gliwice. Zadanie będzie polegało na wykonaniu jak największej liczby burpees’ów w określonym czasie. Warto się wysilić ponieważ nagroda będzie tego warta! Dla pięciu najlepszych zawodników czekać będą vouchery do wykorzystania na dowolny bieg.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

– Nie mamy nic cenniejszego jak młode pokolenie – podkreślił minister Jan Krzysz...

Zgodnie z prognozą IGC (International Grains Council) z 29.08.2019 światowa prod...

Zgodnie ze wstępnym szacunkiem GUS z 31.07.2019, tegoroczne zbiory owoców wynios...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę