Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w Łodzi – rozstrzygnięty

6 lipca 2020
X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w Łodzi – rozstrzygnięty

Dnia 30 czerwca br. w Łodzi w OR KRUS odbyło się wręczenie nagród Laureatom X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Organizatorami konkursu w województwie łódzkim był OR KRUS w Łodzi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Łodzi, Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, Łódzki OR ARiMR, łódzki ODR oraz TUW.

Komisja konkursowa w skład której wchodzili przedstawiciele poszczególnych organizatorów w wyniku przeprowadzonych eliminacji wśród rekordowej liczby 3 756 uczniów z 200 szkół wyłonili laureatów: w I grupie wiekowej (klasy 0-3) I miejsce zajęła Nikola Lee, uczennica klasy II SP w Lututowie filia w Niemojowie. W II grupie wiekowej (klasy 4-8) I miejsce zajęła Pamela Mularczyk, uczennica klasy VI SP w Przedborzu.

Dodatkowo dwoje dzieci zostało wyróżnionych na etapie centralnym, m.in. Pamela Mularczyk, za zajęcie III miejsca. Uczennica ta otrzymała m.in. ufundowaną przez KOWR hulajnogę elektryczną SKYMASTER MOONSTER LEMON SQUEEZE, która została przekazana przez zastępcę Dyrektora KOWR OT Łódź Panią Beatę Ozga – Flejszer w imieniu Pana Grzegorza Pięty p.o. Dyrektora Generalnego KOWR.

Konkurs objęty był patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

KOWR


POWIĄZANE

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego to już 44. polski produkt, który został wpisa...

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniami „bez GMO” lub „wolne od GMO”...

Temat grypy ptaków  na chwilę odszedł na boczny tor bowiem świat drobiarski skup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę