Adama_Spyrale_1-31.05.21

XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich: konkurencyjność w branży mleczarskiej najlepszym bodźcem do rozwoju

18 lipca 2019
XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich: konkurencyjność w branży mleczarskiej najlepszym bodźcem do rozwoju

Polska branża mleczarska to wyjątkowa dziedzina gospodarki, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych krajów. Sektor mleczarski w naszym kraju wciąż się rozwija, a produkty z Polski są znane i cenione na całym świecie i stale zdobywają nowe rynki. Jako że nabiał stanowi bardzo ważny element diety, a zainteresowanie i wymagania klientów są coraz wyższe, konkurencyjność w branży mleczarskiej również wzrasta. Zważywszy na wszystkie te kwestie, pozycja lidera w dziedzinie mleczarstwa jest wyróżnieniem bardzo prestiżowym o które warto zawalczyć.

Taką możliwość już po raz kolejny zapewnia udział w XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Jest to wyjątkowe zestawienie, mające na celu wyłonienie najprężniejszych podmiotów branży. Narzędzie rankingowe – ankieta – zostało skonstruowane z uwzględnieniem nie tylko danych finansowych, ale również takich elementów jak nowoczesne formy promocji, tak więc przy ocenie brane są pod uwagę różne aspekty funkcjonowania spółdzielni. W tym roku po raz pierwszy część ankiety dotyczy biznesu odpowiedzialnego społecznie, gdyż dbanie o środowisko i otoczenie również stanowi cechę, która wyróżnia liderów. Ranking ma za zadanie również motywować uczestników do inwestowania w rozwój, podejmowania nowych inicjatyw czy też rozwijania w swojej działalności kwestii takich jak bezpieczeństwo środowiska naturalnego czy podnoszenie kompetencji pracowników. Wyniki Rankingu oceniane są przez niezależną kapitułę, której przewodniczy dr hab. Inż. Andrzej Parzonko, prof. SGGW.  

Chcesz wziąć udział w Rankingu ale martwisz się, że termin nadsyłania zgłoszeń już minął? Skontaktuj się z Polską Izbą Mleka – wciąż nie jest za późno na zaprezentowanie swoich osiągnięć w ankiecie! Ogłoszenie wyników zestawienia oraz wręczenie nagród zwycięzcom Rankingu nastąpi 5 września 2019 r. podczas uroczystej Gali w czasie 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku niedaleko Warszawy.

XIII Ranking Spółdzielni Mleczarskich został sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.

 

 

 

Biuro Polskiej Izby Mleka


POWIĄZANE

Europejski Plan Działania dla Rolnictwa Ekologicznego z 25 marca 2021 zwiastuje ...

W dniu 22 lipca 2021 r., Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych przekazał uwagi do ...

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, działając na podstawie § 13e ust. 10  rozporzą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę