aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

XV Ranking FSM i po raz drugi poznamy Kobietę Biznesu sektora mleczarskiego

26 maja 2022
XV Ranking FSM i po raz drugi poznamy Kobietę Biznesu sektora mleczarskiego

8 września 2022, podczas uroczystej Gali Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, wręczone zostaną nagrody dla najlepszych firm z sektora mleczarskiego. Spółdzielnie i zakłady mleczarskie oceniane będą w wielu kategoriach, w tym innowacyjności, zrównoważonej produkcji, biznesu odpowiedzialnego społecznie, zielonych technologii, działalności badawczo-rozwojowej i oczywiście poszukamy lidera ekspansji.

Z przyjemnością obserwujemy coraz większe grono Pań na stanowiskach kierowniczych, które nierzadko są autorkami sukcesu przedsiębiorstw. Chcąc wyróżnić ich zaangażowanie, już po raz drugi nagrodzimy „Kobietę Biznesu” sektora mleczarskiego. W ubiegłym roku tytuł ten zdobyła Pani Iwona Grzybowska - Prezes OSM Łowicz.

- Już po raz drugi, przy organizacji Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, mam wielką przyjemność zaprosić Panie do udziału w konkursie nagradzającym kobiety biznesu z sektora mleczarskiego – Kobieta Biznesu - mówi Agnieszka Maliszewska - vice przewodnicząca COGECA, dyrektor Polskiej Izby Mleka. - Od kilku lat z wielką przyjemnością przyglądam się, jak coraz większe grono kobiet zasiada w zarządach oraz  radach spółdzielni i zakładów mleczarskich. Nie jesteśmy odosobnieni w tej tendencji, ponieważ utrzymuje się ona także  w innych europejskich spółdzielniach oraz przedsiębiorstwach branży mleczarskiej, co jako vice przewodnicząca COGECA mogę z nieukrywaną przyjemnością obserwować.

Rola kobiet w agrobiznesie jest nie do przecenienia. Wiedza, zaangażowanie, doskonała organizacja i nierzadko świeże spojrzenie na biznes, czynią polską spółdzielczość mleczarską coraz bardziej otwartą, przyjazną i nowoczesną.

Chciałabym serdecznie zaprosić Panie do udziału w tym konkursie. Jego ideą jest docenienie kobiet sektora mleczarskiego i zachęcenie Pań do tego, by odważniej zasilać szeregi kadry zarządzającej branży mleczarskiej oraz by wspólnie działać na rzecz polskiego i europejskiego sektora mleczarskiego. 

Nadesłane zgłoszenia oceni komisja konkursowa, a nagrodą będzie profesjonalna biznesowa sesja fotograficzna.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia ankiety, którą znajdą Państwo pod linkiem: https://izbamleka.pl/wp-content/uploads/2022/05/Ankieta_XV_RANKING_FSM_2022-form-1.pdf

Prosimy o nadsyłanie kandydatur, wraz z krótkim uzasadnieniem na adres: izba@izbamleka.pl

Organizacja rankingu jest dofinansowana z Funduszu Promocji Mleka.

Przypomnijmy, XV Ranking jest organizowany przy okazji 19 Miedzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w dniach 7-8 września w Białymstoku. To najważniejsze spotkanie sektora mleczarskiego w tej części Europy, więcej informacji na stronie www.forum-mleczarskie.org

 

Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę