XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich

13 lipca 2016
XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich
ARR

W Murckach na Trutowisku 10 lipca 2016 r. odbyło się XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich. Organizatorem spotkania był Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji związanych z rolnictwem, pszczelarze oraz mieszkańcy woj. śląskiego.

W trakcie wystąpień zaproszonych gości głos zabrał Dyrektor OT ARR – Tomasz Żabiński, który przedstawił możliwości uzyskania środków finansowych w ramach mechanizmu WPR ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. Na zakończenie na ręce Prezesa Śląskiego Związku Pszczelarzy przekazał list gratulacyjny w podziękowaniu wszystkim Pszczelarzom za dotychczasowy udział w realizacji projektów w ramach mechanizmu WPR.

Na stoiskach można było się zaopatrzyć w sprzęt pszczelarski oraz różnego rodzaju miody i produkty pszczelarskie.

Wśród stoisk instytucji obecnych na XV Spotkaniu Pszczelarzy Śląskich swoje stoisko informacyjno - promocyjne zorganizowała Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Katowicach, na którym dostępne były warunki ubiegania się o refundację kosztów poniesionych w ramach realizacji mechanizmu ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. 

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony samych pszczelarzy jak i mieszkańców woj. śląskiego.

ARR


POWIĄZANE

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o finansowaniu Wspólnej Polityki Rolnej - ...

Od początku lipca ma zacząć obowiązywać handlowa część umowy o wolnym handlu mię...

Do 18 czerwca br. na terytorium Polski wykryto 34 ogniska ASF oraz ponad 340 prz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę