CTR_80917

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich

13 lipca 2016
XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich
ARR

W Murckach na Trutowisku 10 lipca 2016 r. odbyło się XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich. Organizatorem spotkania był Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji związanych z rolnictwem, pszczelarze oraz mieszkańcy woj. śląskiego.

W trakcie wystąpień zaproszonych gości głos zabrał Dyrektor OT ARR – Tomasz Żabiński, który przedstawił możliwości uzyskania środków finansowych w ramach mechanizmu WPR ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. Na zakończenie na ręce Prezesa Śląskiego Związku Pszczelarzy przekazał list gratulacyjny w podziękowaniu wszystkim Pszczelarzom za dotychczasowy udział w realizacji projektów w ramach mechanizmu WPR.

Na stoiskach można było się zaopatrzyć w sprzęt pszczelarski oraz różnego rodzaju miody i produkty pszczelarskie.

Wśród stoisk instytucji obecnych na XV Spotkaniu Pszczelarzy Śląskich swoje stoisko informacyjno - promocyjne zorganizowała Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Katowicach, na którym dostępne były warunki ubiegania się o refundację kosztów poniesionych w ramach realizacji mechanizmu ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’. 

XV Spotkanie Pszczelarzy Śląskich cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony samych pszczelarzy jak i mieszkańców woj. śląskiego.

ARR


POWIĄZANE

Odpowiednie użytkowanie zakupionej używanej maszyny i regularne przeprowadzanie ...

W dniu 18 października 2017 r. w Biurze Krajowej Rady Izb Rolniczych odbyło się ...

13 października 2017 r. w Ludwikowie k. Poznania odbyły się pokazy terenowe doty...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę