Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

25 sierpnia 2017
Żegnajcie wakacje – witaj szkoło w warszawskim ZOO

W najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, w warszawskim ZOO odbędzie się otwarta impreza pod hasłem   „Żegnajcie wakacje – witaj szkoło”, gdzie rodzice mogą wraz z pociechami bawić się na pikniku organizowanym przez Radio RDC. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, producent serów marki Serenada.

Koniec wakacji nie jest szczególnie wyczekiwanym momentem zarówno dla rodziców, jak i dla ich najmłodszych pociech. Nowy rok szkolny to zapowiedź kolejnych wyzwań, czekających na uczniów,  dlatego warto te ostatnie dni spędzić na rodzinnej dobrej zabawie.

Atrakcje od Serenady

Organizatorzy przygotowali masę atrakcji – w tym pokazy magii, mini spektakle, pokazy tańca a także liczne konkursy z nagrodami. Uwaga łasuchy! Szukajcie żółtego, Serenadowego namiotu, gdzie będziecie mogli „wrzucić coś na ząb”, skosztować smakowitych, polskich serów oraz wziąć udział w grze „Koło fortuny”, w której do wygrania będą wspaniałe nagrody dla młodszych i nieco starszych entuzjastów żółtych przysmaków.

Warszawskie ZOO czeka

A gdy zadowoleni opuścicie już serowy zakątek, będziecie mogli odwiedzić innych łakomczuchów – mieszkańców wspaniałego warszawskiego ZOO. Surykatki, pawiany i inne małpowate nauczą Was zwierzęcej mowy ciała, zdradzą sekrety swoich instynktów, a inne zwierzęta pokażą swoje codzienne życie. Kto wie – może okaże się, że i zwierzęta się uczą i szykują do nowego roku szkolnego ;-)?

Warszawski ogród będzie tętnić życiem, a z jego serca nadawać będzie rozgłośnia RDC, wspierana przez markę Serenada.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na dobrą zabawę!

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Klub Platformy Obywatelskiej zgłosił w czwartek wniosek o odrzucenie informacji ...

Sejmowa komisja finansów opowiedziała się w czwartek za zwiększeniem o 20 mln zł...

Uruchomimy program poprawy żyzności gleb; na początek przewiduję w tym programie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę