biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

„Wielkanoc z tradycją” na Pomorzu Zachodnim

11 kwietnia 2017
„Wielkanoc z tradycją” na Pomorzu Zachodnim
MRiRW

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki uczestniczył w piątek w wydarzeniu „Wielkanoc z Tradycją”, zorganizowanym przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach Oddział w Koszalinie.

W trakcie spotkania przeprowadzony został „I Wojewódzki Konkurs Wielkanocny”, służący promocji regionu i pielęgnowaniu lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Nagrodę Grand Prix wręczył wiceminister Ryszard Zarudzki. Za całokształt działalności kulturalnej nagrodą tą uhonorowane zostało Krajowe Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich Koło Sołeckie w Niekłonicach.

W piątkowym wydarzeniu uczestniczyło 90 wystawców w tym 45 rękodzielników. Konkursowi towarzyszył wielkanocny kiermasz rękodzieła i wyrobów ludowych.

MRiRW


POWIĄZANE

Miód coraz rzadziej kojarzony jest wyłącznie z tradycją i domową spiżarnią. Staj...

Raporty PPR – Analiza Polityczna Ursula von der Leyen na zakręcie historii? Głos...

„Raporty PPR – AgroEksport: Rosja 2024/25"  W lipcu 2025 roku obserwujemy wyraźn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę