GUS_230920_750x100_stat

Lider Pomorza Zachodniego

30 września 2013
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego organizują konkurs „Lider Pomorza Zachodniego”. Jego celem jest promowanie wiedzy i dobrych praktyk w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych i kreatywnych liderów wiejskich, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej, aktywizują społeczności wiejskie oraz propagują nowoczesne metody gospodarowania i aktywnie uczestniczą w unijnych programach rozwoju wsi.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: Małe projekty PROW i  Lider wiejski. . Do udziału w kategorii „Małe projekty PROW” może zgłosić się lub zostać zgłoszony beneficjent projektów zrealizowanych częściowo lub w całości na obszarach wiejskich województwa zachodniopomorskiego i współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie Lokalach Strategii Rozwoju” w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach „małych projektów” tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Warunkiem udziału w Konkursie jest zakończenie projektu (tj. zatwierdzenie sprawozdania
końcowego) do dnia 31 lipca 2013 roku.

 Natomiast w kategorii „Lider wiejski” może zostać zgłoszona osoba fizyczna ,która aktywnie i kreatywnie pracuje na rzecz społeczności lokalnej, aktywizując społeczności wiejskie województwa zachodniopomorskiego oraz propaguje nowoczesne metody
gospodarowania.

Okres przyjmowania zgłoszeń trwa od dnia 19 sierpnia 2013 roku do dnia 11 października 2013  Rozstrzygnięcie Konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Szczecinie w październiku 2013 roku.


POWIĄZANE

W czwartek 22.09.2016 r. do  ARiMR przybyła 12-osobowa delegacja składająca się ...

Rolnik, jego małżonka czy członek rodziny, będzie mógł starać się o 100 tys. zł ...

W odpowiedzi na wniosek Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych dotyczący zmiany st...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę