aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Debata

22 czerwca 2004

Stowarzyszenie Szkoła Liderów we współpracy z Instytututem Historycznym UW zapraszają na kolejną debatę oksfordzką, która odbędzie się w czwartek, 24 czerwca 2004 roku o godz. 17.30 w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.

Po stronie tezy 'Dopłaty do rolnictwa jako sprzeczne z zasadami wolnej konkurencji powinny być zlikwidowane' opowie się m.in. Janusz Korwin-Mikke, założyciel Unii Polityki Realnej, Adam Leszczyński, dziennikarz i publicysta, a przeciw niej: Marek Sawicki, poseł na Sejm RP, dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, socjolog wsi i Przemysław Litwiniuk, samorządowiec, absolwent Szkoły Liderów.

R.S.V.P. tel. (22) 828 64 05, asawicki@szkola-liderow.pl.

Debata odbywa się w ramach ogólnopolskiego projektu publicznych debat "Jakie państwo?", realizowanego przez Stowarzyszenie Szkoła Liderów ze środków programu PHARE 2001 Program Rozwój Społeczeństwa Obywatelskiego przy współpracy Fundacji im. St. Batorego i Fundacji Konrada Adenauera oraz przy wsparciu Portalu Organizacji Pozarządowych ngo.pl i Stowarzyszenia Gazet Lokalnych.

Niniejszy dokument został opublikowany dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej. Za treść tego dokumentu odpowiada Stowarzyszenie Szkoła Liderów, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.


POWIĄZANE

Od 10 lutego Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmował...

Około 92,6 tys. ton żywności o wartości ponad 265 mln zł trafi w tym roku do org...

Sytuacja na unijnym rynku rolnym nadal jest krytyczna. Potrzeba środków łagodząc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę