EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900
aAGROTECH_bilboard

Wchodzą z klasą

30 kwietnia 2004

Europejski certyfikat ISO dostanie we wtorek Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie. Będzie to pierwszy dzień funkcjonowania urzędu w Unii Europejskiej.

Wojewoda Andrzej Korski przyznaje, że uroczystość wręczenia certyfikatu jakości ISO zaplanowano specjalnie na ten dzień. – Wejdziemy do Unii z nową jakością – mówi. Przyznanie świadectwa świadczy o tym, że interesanci będą obsługiwani na europejskim poziomie. Zdaniem wojewody, będą teraz mieli pewność, że urzędnicy zajmą się załatwieniem ich spraw, a nie załatwieniem petenta. – Będą jasne procedury, łatwiej będzie więc interesantom ubiegać się o swoje prawa – uważa wojewoda.
Prace nad wdrożeniem systemu zarządzania jakością trwały ponad pół roku. Kilka dni temu amerykańsko-nie-miecka firma Dekra-Its uznała, że urząd realizuje zadania profesjonalnie, rzetelnie, bezstronnie i w poczuciu służby ludziom. – Znalezienie się w elitarnym gronie urzędów wojewódzkich pracujących według standardów norm jakości ISO 9001:2001 to powód do zadowolenia. Nie zwalnia nas to jednak z dalszego doskonalenia się – powiedział dyrektor generalny urzędu Andrzej Goć- wiński.
Za wdrożony informatyczny system zarządzania w marcu przyznano LUW tytuł Lidera administracji 2004.


POWIĄZANE

Od 10 lutego Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmował...

Około 92,6 tys. ton żywności o wartości ponad 265 mln zł trafi w tym roku do org...

Sytuacja na unijnym rynku rolnym nadal jest krytyczna. Potrzeba środków łagodząc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę