informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Udka przed sądem

16 października 2003

Zdarzenie, o którym teraz powiemy przypomina scenę z komedii Barei. A dziś znalazło swój finał w sądzie. Na początku maja mieszkańcy Lubaczowa i okolic cieszyli się, bo kupili super tanie udka drobiowe na przyjęcia komunijne. To był tak dobry interes, że powstał nawet komitet kolejkowy.

Okazało się, że zmysłem handlowym wykazał się pijany kierowca tira. To on sprzedał wprost z samochodu - chłodni prawie dwadzieścia ton amerykańskich udek. Zrobił to oczywiście nielegalnie. Samochód zatrzymała policja, a towar nie był dopuszczony do sprzedaży w Polsce. Kierowca tira stanął przed sądem. Wyrok: dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 2300 złotych grzywny. Orzeczenie nie jest prawomocne, obrońca oskarżonego zapowiedział, że odwoła się od tego wyroku.


POWIĄZANE

Rada Sektora Wołowiny zaprezentowała w piątek w ministerstwie rolnictwa ...

Uzgodnienie z konsorcjum banków wstępnych warunków finansowania...

Uważamy, że projekt prezydenta powinien rozwiązać problem kredytów frankowych - ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę