aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

West-Pol wszedł do spółki EURO-DUDA

5 listopada 2004

Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie powziął informację, iż w dniu 20 października 2004 r. Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego wydał postanowienie o zarejestrowaniu podwyższonego kapitału zakładowego spółki zależnej - EURO-DUDA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Podwyższenie kapitału o kwotę 50.000 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) nastąpiło w drodze utworzenia nowych 50 (słownie: pięćdziesięciu) udziałów o wartości nominalnej 1.000 zł (słownie: tysiąc złotych) każdy, z przeznaczeniem do objęcia w następujący sposób: 1 udział objęły ZM DUDA S.A., a 49 udziałów objął nowy udziałowiec - firma WEST-POL Sp. z o.o. z siedziba w Chojnicach.Nowe udziały zostały opłacone gotówką.

Wartość kapitału zakładowego spółki zależnej EURO-DUDA Sp. z o.o. po rejestracji wynosi 100.000 zł (słownie: sto tysięcy złotych) i dzieli się na 100 (słownie: sto) udziałów o łącznej wartości nominalnej 100.000 zł (słownie: sto tysięcy złotych).

ZM DUDA S.A., po zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego przedmiotowej spółki zależnej, posiadają 51 udziałów podmiotu EURO-DUDA Sp. z o.o. i tym samym są uprawnione do wykonywania 51 głosów, czyli 51% ogólnej liczby głosów na Zgromadzeniu Wspólników tej spółki.


POWIĄZANE

W nawiązaniu do publikacji pojawiających się w brytyjskich mediach, z pełną stan...

Nowym członkiem Stowarzyszenia została spółkaLorenzPolska-wiodący producent euro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę