EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900

West-Pol wszedł do spółki EURO-DUDA

5 listopada 2004

Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie powziął informację, iż w dniu 20 października 2004 r. Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego wydał postanowienie o zarejestrowaniu podwyższonego kapitału zakładowego spółki zależnej - EURO-DUDA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Podwyższenie kapitału o kwotę 50.000 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) nastąpiło w drodze utworzenia nowych 50 (słownie: pięćdziesięciu) udziałów o wartości nominalnej 1.000 zł (słownie: tysiąc złotych) każdy, z przeznaczeniem do objęcia w następujący sposób: 1 udział objęły ZM DUDA S.A., a 49 udziałów objął nowy udziałowiec - firma WEST-POL Sp. z o.o. z siedziba w Chojnicach.Nowe udziały zostały opłacone gotówką.

Wartość kapitału zakładowego spółki zależnej EURO-DUDA Sp. z o.o. po rejestracji wynosi 100.000 zł (słownie: sto tysięcy złotych) i dzieli się na 100 (słownie: sto) udziałów o łącznej wartości nominalnej 100.000 zł (słownie: sto tysięcy złotych).

ZM DUDA S.A., po zarejestrowaniu podwyższenia kapitału zakładowego przedmiotowej spółki zależnej, posiadają 51 udziałów podmiotu EURO-DUDA Sp. z o.o. i tym samym są uprawnione do wykonywania 51 głosów, czyli 51% ogólnej liczby głosów na Zgromadzeniu Wspólników tej spółki.


POWIĄZANE

Według przedstawicieli branży mięsnej wszystko wskazuje na to, że najbliższe Świ...

Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy Weterynarii przysłał do naszej radakcji od...

Sokołów S.A. sfinalizował kolejną inwestycję, której celem jest minimalizacja wp...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę