BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Z.M. DUDA S.A. : Podpisanie umowy SAPARD

20 lipca 2004

Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedziba w Warszawie informuje, iż Spółka podpisała w dniu 16 lipca 2004 r. z Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa -Oddział Regionalny w Poznaniu, umowę na udzielenie przez ARiMR pomocy finansowej z funduszy Unii Europejskiej i z funduszy krajowych-Program SAPARD, w zakresie przewidzianym w Rocznej Umowie Finansowej zawartej na rok 2002/2003 miedzy Komisja Wspólnot Europejskich a rządem RP w ramach:

- Os: Poprawa efektywności sektora rolno - spożywczego, - Działanie 1-Poprawa przetwórstwa i marketingu artykułów rolnych i rybnych - Sektor/Schemat Sektor mięsny /Wsparcie restrukturyzacji przetwórstwa i poprawy marketingu art. pochodzenia zwierzęcego. Przedmiotem umowy jest realizacja przedsięwzięcia polegającego na zakupie linii do odzyskiwania i przetwarzania krwi.

W myśl umowy, Agencja udzieli ZM DUDA S.A. pomocy finansowej stanowiącej zwrot kosztów kwalifikowanych poniesionych przez Spółkę na realizacje wyżej wspomnianej inwestycji - w wysokości - 348 600,00 PLN (słownie: trzysta czterdzieści osiem tysięcy sześćset złotych). Prawne zabezpieczenie umowy stanowi weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

Przedmiotowa umowa jest piąta w kolejności i zarazem ostatnią umową zawarta z ARiMR OT/Poznań w zakresie udzielenia pomocy finansowej ze środków Programu SAPARD, a łączna kwota dofinansowania działań inwestycyjnych w ZM DUDA S.A., związanych z modernizacją i dostosowywaniem zakładu do wymogów Unii Europejskiej, wyniesie 9,9 mln PLN.


POWIĄZANE

Nowym członkiem Stowarzyszenia została spółkaLorenzPolska-wiodący producent euro...

Najnowszy, czerwcowy raport FAS USDA przedstawil dla amerykańskich eksporterów p...

ZZR "KORONA" w woim ostatnim komunikacie poinformował, że wczoraj, 13.06 Rada Mi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę