CTR_80917

To była Ferma Bydła w Poznaniu

19 lutego 2007

Ponad 200 firm prezentowało swoje produkty w trakcie tegorocznej VII już ,,Fermy Bydła’’, która zgodnie już kilkuletnią tradycją odbyła się w dniach 16 – 18 luty w hali Arena w Poznaniu . Targi te należą do największych tego typu specjalistycznych imprez w kraju. Są okazją do spotkania hodowców z przedstawicielami firm oferujących maszyny, urządzenia, pasze, zwierzęta itp. W tym roku największym zainteresowaniem hodowców bydła , którzy całymi rodzinami w miniony weekend zwiedzali halę targowe cieszyły się przede wszystkim stoiska firm paszowych. Rolnicy pytali przede wszystkim o nowe produkty , a także o ceny i możliwość zakupu oferowanych pasz czy dodatków paszowych. Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich, które jest głównym organizatorem ,,Fermy Bydła’’ przygotowało dla zwiedzających wiele niespodzianek.

Codziennie losowany był jeden zestaw komputerowy. Ponadto hodowcy, którzy zdecydowali się w tych dniach odwiedzić poznańską Arenę mogli wylosować uczestnicząc w branżowych konkursach nowoczesny sprzęt wyposażenia obór. Oprócz zwiedzania stoisk rolnicy mogli uczestniczyć w kilkunastu seminariach między innymi w konferencji ,,Pasze objętościowe – najważniejsze w żywieniu zwierząt’’ oraz Forum Hodowli Bydła i Produkcji Mleka i Żywca Wołowego.

VII Międzynarodowym Targom „FERMA BYDŁA” tradycyjnie towarzyszyły konkursy o Złote Medale i Znak Nowość. Komisja konkursowa przyznająca wyróżnienia poszczególnym produktom, oceniała ich funkcjonalność, innowacyjność i efektywność. Łącznie nagrodzono 62 firmy, którym przyznano 52 Złote Medale i 35 Znaków Nowość VII Międzynarodowych Targów „FERMA BYDŁA”.

Zobacz GALERIĘ

Lista laureatów tegorocznego konkursu o Złoty Medal i Znak Nowość VII Międzynarodowych Targów FERMA BYDŁA - TUTAJ


POWIĄZANE

Sprawa unijnych rekompensat dla rolników ponoszących straty z powodu afrykańskie...

Nie ma żadnych powodów, by ceny żywca wieprzowego w strefie ochronnej okalającej...

Do stu dwóch wzrosła liczba ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) u trzody chle...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę