Nowy Sącz ma nową Castoramę

17 września 2020
Nowy Sącz ma nową Castoramę

W Nowym Sączu otworzyła się Castorama, nowoczesny sklep najpopularniejszej sieci budowlano-wykończeniowej w kraju. 16 września pierwszych klientów przywitała atrakcyjna oferta oraz profesjonalna obsługa.

Nowa Castorama otworzyła drzwi dla pierwszych klientów w środę, 16 września. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Węgierskiej 94 jest największą tegoroczną inwestycją sieci w regionie. Budowa trwała 15 miesięcy, a zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło ponad 140 osób. Klientów zaskoczy bogactwem asortymentu i usług. Jest to 82 sklep tej sieci na terenie Polski.

Lokalna Castorama zapewni mieszkańcom Nowego Sącza i okolic dostęp do szerokiej gamy produktów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Oferta nowego sklepu zawiera produkty z różnych kategorii cenowych czy propozycji aranżacyjnych. Zarówno profesjonaliści, jaki i dopiero szukający inspiracji klienci, mogą być zaskoczeni bogactwem asortymentu. Oferowane produkty zamówimy również na Castorama.pl lub telefonicznie, a dzięki wygodnej formie usługi „zamów w dostawie” zostaną one dostarczone pod wskazany adres lub do Paczkomatu InPost. Dla tych, którym zależy na czasie, Castorama oferuje usługę „zamów i odbierz”, dzięki której skompletowane zamówienie odbierzemy w sklepie już w 2 godziny po jego złożeniu.

Sklep zatrudnia 124 pracowników, którzy oferują klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo, z którego słynie popularna sieć. Na terenie sklepu można również odbyć konsultację i poprosić o przygotowanie projektu np. łazienki przez profesjonalnego projektanta. Oprócz tego dostępne są również liczne strefy inspiracji, między innymi kuchni, łazienki i garderoby – dzięki nim każdy może sprawdzić, jakie rozwiązania i produkty będą dla niego najlepszym wyborem.

Sieć przypomina, że każdy kto zdecyduje się odwiedzić sklep, musi się liczyć z obowiązkiem zasłaniania nosa i ust, dezynfekcji rąk na wejściu oraz zachowania dystansu społecznego. Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest w sklepie traktowane priorytetowo.
***
Informacje o spółce Castorama:
Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii polepszania warunków mieszkaniowych w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 81 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com

 


POWIĄZANE

Letnie warzywa dyniowate, czyli ciekawe pomysły na ogórki, kabaczki, cukinię.Naj...

Odkurzacz to sprzęt, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie...

Zakup dobrej jakości telewizora nie musi wiązać się z koniecznością poniesienia ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę