Adama_poleposition_15.03_30.04

AGRO FRANKOPOL tworzy nowy oddział

24 czerwca 2015
Renomowany dealer maszyn rolniczych planuje utworzenie filii w powiecie wysokomazowieckim w gminie Szepietowo. Nowy oddział firmy, który znajdzie się w miejscowości Włosty Olszanka, ma zacząć funkcjonować w pierwszej połowie 2016 roku.

– Oddział pod Wysokiem Mazowieckiem jest naturalnym krokiem w rozwoju naszego przedsiębiorstwa – przyznaje Tomasz Abramczuk, właściciel firmy AGRO FRANKOPOL. – Świadomie zdecydowaliśmy się na jego utworzenie w okolicach Szepietowa, ponieważ jest ono uznawane za jeden z najważniejszych punktów na mapie polskiego rolnictwa. W naszej firmie stawiamy na fachowe doradztwo i serwis, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz wprowadzanie do oferty innowacyjnych maszyn i technologii. Podobnie będzie w nowym oddziale, który mamy nadzieję uruchomić w pierwszej połowie przyszłego roku. Zatrudnienie znajdzie w nim około dziesięciu osób – zapowiada Abramczuk.

Firma AGRO FRANKOPOL powstała na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą i serwisowaniem używanych maszyn rolniczych, z czasem poszerzyła swoją ofertę o nowe urządzenia. Jednym z efektów dynamicznego rozwoju firmy było wybudowanie w 2009 r. w Wasilewie Szlacheckim nowoczesnej hali serwisowej o powierzchni ponad 1000 mkw. Od 2010 r. AGRO FRANKOPOL jest autoryzowanym dealerem produktów firm Krone, Amazone i Trioliet. W kolejnych latach firma nawiązała stałą współpracę z tak renomowanymi markami jak Gregoire Besson, Jeantil, MX, Schäffer Lader, McCormick oraz BVT. W latach 2011-2014 przedsiębiorstwo było corocznie uznawane przez firmę Krone za Dealera Roku.

AGRO FRANKOPOL posiada zespół wykwalifikowanych serwisantów stacjonarnych i terenowych oraz przedstawicieli handlowych. W siedzibie firmy znajdującej się we Frankopolu mieści się nowoczesny salon sprzedaży, w którym klienci mogą zaopatrzyć się nie tylko w nowe i używane maszyny rolnicze, lecz także przeznaczone do nich części zamienne, środki do produkcji rolnej oraz materiały siewne. Firma wykonuje również usługi dla rolnictwa, takie jak wywóz gnojowicy, wsiew i zbiór traw oraz kompleksową usługę zbioru kukurydzy.

POWIĄZANE

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...

Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę