aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

AGRO FRANKOPOL tworzy nowy oddział

24 czerwca 2015
Renomowany dealer maszyn rolniczych planuje utworzenie filii w powiecie wysokomazowieckim w gminie Szepietowo. Nowy oddział firmy, który znajdzie się w miejscowości Włosty Olszanka, ma zacząć funkcjonować w pierwszej połowie 2016 roku.

– Oddział pod Wysokiem Mazowieckiem jest naturalnym krokiem w rozwoju naszego przedsiębiorstwa – przyznaje Tomasz Abramczuk, właściciel firmy AGRO FRANKOPOL. – Świadomie zdecydowaliśmy się na jego utworzenie w okolicach Szepietowa, ponieważ jest ono uznawane za jeden z najważniejszych punktów na mapie polskiego rolnictwa. W naszej firmie stawiamy na fachowe doradztwo i serwis, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz wprowadzanie do oferty innowacyjnych maszyn i technologii. Podobnie będzie w nowym oddziale, który mamy nadzieję uruchomić w pierwszej połowie przyszłego roku. Zatrudnienie znajdzie w nim około dziesięciu osób – zapowiada Abramczuk.

Firma AGRO FRANKOPOL powstała na początku lat 90-tych ubiegłego wieku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą i serwisowaniem używanych maszyn rolniczych, z czasem poszerzyła swoją ofertę o nowe urządzenia. Jednym z efektów dynamicznego rozwoju firmy było wybudowanie w 2009 r. w Wasilewie Szlacheckim nowoczesnej hali serwisowej o powierzchni ponad 1000 mkw. Od 2010 r. AGRO FRANKOPOL jest autoryzowanym dealerem produktów firm Krone, Amazone i Trioliet. W kolejnych latach firma nawiązała stałą współpracę z tak renomowanymi markami jak Gregoire Besson, Jeantil, MX, Schäffer Lader, McCormick oraz BVT. W latach 2011-2014 przedsiębiorstwo było corocznie uznawane przez firmę Krone za Dealera Roku.

AGRO FRANKOPOL posiada zespół wykwalifikowanych serwisantów stacjonarnych i terenowych oraz przedstawicieli handlowych. W siedzibie firmy znajdującej się we Frankopolu mieści się nowoczesny salon sprzedaży, w którym klienci mogą zaopatrzyć się nie tylko w nowe i używane maszyny rolnicze, lecz także przeznaczone do nich części zamienne, środki do produkcji rolnej oraz materiały siewne. Firma wykonuje również usługi dla rolnictwa, takie jak wywóz gnojowicy, wsiew i zbiór traw oraz kompleksową usługę zbioru kukurydzy.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę