aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Bezpieczny opryskiwacz Neptun

5 października 2007
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Polagra Farm 2007 zaowocowały przyznaniem Znaku Bezpieczeństwa KRUS dla opryskiwacza „NEPTUN 15 l” produkowanego przez firmę Kwazar.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego od 12 lat przyznaje dobrowolne atesty „Znak bezpieczeństwa KRUS”. Atesty służą wyróżnieniu produktów bezpiecznych dla użytkownika. W tym roku do grona wyróżnionych dołączył „Neptun 15 l”. Opryskiwacz ten jest profesjonalnym urządzeniem do wykonywania zabiegów z użyciem środków ochrony roślin. Neptun 15l jest ergonomiczny, przystosowany zarówno dla prawo jak i lewo ręcznych użytkowników. Dodatkowo komfort pracy zapewnia termiczna izolacja zbiornika, oraz możliwość indywidualnej regulacji jego wysokości. Urządzenie jest w 100 procentach szczelne, wykonane z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej.
To kolejne wyróżnienie w historii firmy Kwazar. Przypomnieć należy, że opryskiwacze Kwazara już wcześniej zdobywały prestiżowe nagrody. Były to m in. dwa Złote medale na targach Polagra Farm 2006 dla opryskiwaczy Zeus i Cyklop. W lutym 2007 produkty Kwazara zdobyły wyróżnienie World Class Polish Product.POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę