aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Bizon TX 67

12 maja 2004

Model TX67 posiada zbiornik na zboże o pojemności 8500 litrów, silnik 202kW (271 KM) i wyposażony jest w układ zmiany biegów uruchamiany przyciskami. Szerokość urządzenia wynosi jedynie 3,3m, by umożliwić łatwy dojazd do pracy.

Kabina Discovery wyposażona jest w profilowane szkła, dając widoczność 210°. Przednia część kabiny jest pochylona, umożliwiając doskonałą widoczność zespołu tnącego i strefy roboczej. Drzwi kabiny są szerokie i przestronne, umożliwiają łatwy dostęp do miejsca operatora. Zarówno pozycja kolumny kierowniczej, jak i siedzisko, są regulowane w celu dostosowania do wymagań operatora. Kabina wyposażona jest seryjnie w układ klimatyzacji.

Złącze typu Faster, dostępne na zamówienie, grupuje wszystkie gniazda połączeń hydraulicznych, zapewniając szybszy montaż i demontaż głowicy. Regulacja przednia, dostępna seryjne w modelu TX67 i jako opcja w modelach TX66, TX68 i TX68 Plus, optymalizuje kąt cięcia netto i pracę systemu kompensacji głowicy.

Wszystkie platformy cięcia modeli TX wyposażone są w sztywny i wszechstronny zespół tnący i ślimak o dużej średnicy ze zwojami o wysokości 125mm i stały, równomierny przepływ masy do kanału przenośnika. Zaczep trójpunktowy umożliwia szybkie zdjęcie kanału przenośnika, dając szybki dostęp dozespołu omłotowego, klepiska i płaszczyzny przygotowawczej. Wszystkie kombajny TX są również w stanie zagwarantować dużą wydajność omłotu kukurydzy, dzięki 5, 6, i 8 rzędowym układom tnącym, dokładnie zaprojektowanym, by była możliwość zamontowania tego samego kanału przenośnika jak w przypadku zbożowych układów tnących.

Dzięki podwójnemu systemowi odzysku Rototester w modelach TX66, TX67, TX68 i TX68 Plus odzyskany produkt trafia do dwóch układów gdzie poddany zostaje powtórnej młocce a następnie zostaje skierowany do płaszczyzny przygotowawczej z obu stron. Reduktor prędkości dostępny na zamówienie, umożliwia dostosowanie prędkości do szczególnych wymagań rodzajów zbiorów, aż do zakresu minimalnego 190obr/min.

System wymuszonego chłodzenia posiada samoczyszczący uchylny filtr obrotowy, opatentowany przez New Holland, który wpływa na usuwanie ewentualnych zabrudzeń chłodnicy, utrzymując wentylator silnika w czystym stanie i zapewniając doskonałe chłodzenie w każdych warunkach roboczych. Podwójny napęd polepsza kontrolę i stabilność. Hamulce tarczowe gwarantują doskonałe hamowanie w każdych warunkach.


POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę