A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Ciągnik Terrus CVT marki STEYR zdobywa nagrodę „Machine of the Year 2016”

16 listopada 2015
Mimo że produkcja nowego ciągnika marki Steyr, czyli Terrus CVT, ruszyła w zakładzie w St. Valentin w Austrii dopiero we wrześniu, a premiera nowej serii odbyła się na targach Agritechnica w Hanowerze w ubiegłym tygodniu, nowy flagowy model Steyr otrzymał już pierwszą nagrodę w postaci uznanego tytułu „Machine of the Year 2016”.

„To wyróżnienie zawdzięczamy zaangażowaniu i doświadczeniu całego zespołu z St. Valentin. Nową serię ciągników Terrus CVT opracowano i wyprodukowano zgodnie z wymaganiami klientów europejskich. Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nasz nowy flagowy model zyskał również uznanie jury nagrody „Machine of the Year 2016”. Ten zaszczytny tytuł napełnia nas tym większą radością, że wcześniej ciągnik uzyskał doskonałe wyniki w teście DLG PowerMix – zajmując tym samym drugie miejsce w klasyfikacji” - podkreśla, Andreas Klauser, Steyr Brand President.

Innowacja na rzecz doskonałej wydajności

Nowa seria Terrus CVT obejmuje dwa modele o mocy znamionowej odpowiednio 270 i 300 KM i odznacza się kompaktowymi wymiarami, doskonałą zwrotnością i wszechstronnością. Jako najmocniejszy ciągnik w historii Steyr, Terrus CVT zajmuje teraz najwyższą pozycję w serii modeli tej ikonicznej, nowoczesnej i zorientowanej na klienta marki. Najważniejsze funkcje techniczne obejmują na przykład standardowy tylny WOM o czterech prędkościach, wyjątkowy, opcjonalny WOM przedni z dwiema prędkościami przełączanymi w kabinie oraz nową, czterozakresową przekładnię bezstopniową CVT z technologią podwójnego sprzęgła, która zapewnia doskonałą przyczepność z ogumieniem tylnym o średnicy 2,15 m.

Nowy Terrus CVT inspiruje licznymi innowacjami technologicznymi i ogromną wszechstronnością niezależnie od codziennych prac. Silniki wyposażone w technologię oczyszczania spalin
Hi-eSCR only zapewniającą maksymalną wydajność spalania spełniają również normy emisji Stage IV i zachęcają do pracy swoim oszczędnym zużyciem paliwa. „Wydajność ciągnika Terrus CVT potwierdził właśnie doskonały wynik w niezależnym teście DLG PowerMix: 249 g/kWh. Test ten powstał z myślą o odtwarzaniu typowych warunków eksploatacji maszyny u klienta w sposób powtarzalny i porównywalny” - podkreśla Dan Stuart, Steyr Product Marketing Manager. I dodaje: „Oprócz tych wszystkich aspektów technologicznych jesteśmy dumni, że nowy design naszego ciągnika został tak entuzjastycznie przyjęty. Opinie klientów, dilerów, a teraz jeszcze gości targów Agritechnica potwierdzają, że naprawdę trafiliśmy w dziesiątkę”.


***

STEYR od ponad 60 lat jest synonimem czołowej technologii i urządzeń wysokiej jakości. Asortyment ciągników tej austriackiej marki premium skupia się na wyjątkowym komforcie i precyzyjnej pracy, korzystając ze sprawdzonych innowacji technicznych w celu maksymalizacji wydajności, na rzecz podmiotów w sektorze rolnym, leśnym i miejskim. Klienci STEYR otrzymują najwyższej jakości wsparcie ze strony profesjonalnej i wysoko wykwalifikowanej sieci dealerów STEYR. Więcej informacji na temat produktów i usług STEYR znaleźć można na stronie internetowej www.steyr-traktoren.com.


STEYR jest marką spółki CNH Industrial N.V., światowego lidera dóbr kapitałowych notowanej na Nowojorskiej Giełdzie CNHI) i Mercato Telematico Azionario giełdy Borsa Italiana (MI: CNHI). Więcej informacji na temat CNH Industrial znaleźć można na stronie internetowej www.cnhindustrial.com.

POWIĄZANE

Głębokie obniżki cen samochodów elektrycznych ożywiają obawy przed wojną cenową ...

Seria 5DF/DS/DV Ecoline. ZWROTNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY. Od prac w winnicach i sadac...

Została doceniona wiedza produktowa i gotowość do wsparcia klienta Dobrze doradz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę