aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Ciągnik Terrus CVT marki STEYR zdobywa nagrodę „Machine of the Year 2016”

16 listopada 2015
Mimo że produkcja nowego ciągnika marki Steyr, czyli Terrus CVT, ruszyła w zakładzie w St. Valentin w Austrii dopiero we wrześniu, a premiera nowej serii odbyła się na targach Agritechnica w Hanowerze w ubiegłym tygodniu, nowy flagowy model Steyr otrzymał już pierwszą nagrodę w postaci uznanego tytułu „Machine of the Year 2016”.

„To wyróżnienie zawdzięczamy zaangażowaniu i doświadczeniu całego zespołu z St. Valentin. Nową serię ciągników Terrus CVT opracowano i wyprodukowano zgodnie z wymaganiami klientów europejskich. Właśnie dlatego jesteśmy szczególnie dumni z tego, że nasz nowy flagowy model zyskał również uznanie jury nagrody „Machine of the Year 2016”. Ten zaszczytny tytuł napełnia nas tym większą radością, że wcześniej ciągnik uzyskał doskonałe wyniki w teście DLG PowerMix – zajmując tym samym drugie miejsce w klasyfikacji” - podkreśla, Andreas Klauser, Steyr Brand President.

Innowacja na rzecz doskonałej wydajności

Nowa seria Terrus CVT obejmuje dwa modele o mocy znamionowej odpowiednio 270 i 300 KM i odznacza się kompaktowymi wymiarami, doskonałą zwrotnością i wszechstronnością. Jako najmocniejszy ciągnik w historii Steyr, Terrus CVT zajmuje teraz najwyższą pozycję w serii modeli tej ikonicznej, nowoczesnej i zorientowanej na klienta marki. Najważniejsze funkcje techniczne obejmują na przykład standardowy tylny WOM o czterech prędkościach, wyjątkowy, opcjonalny WOM przedni z dwiema prędkościami przełączanymi w kabinie oraz nową, czterozakresową przekładnię bezstopniową CVT z technologią podwójnego sprzęgła, która zapewnia doskonałą przyczepność z ogumieniem tylnym o średnicy 2,15 m.

Nowy Terrus CVT inspiruje licznymi innowacjami technologicznymi i ogromną wszechstronnością niezależnie od codziennych prac. Silniki wyposażone w technologię oczyszczania spalin
Hi-eSCR only zapewniającą maksymalną wydajność spalania spełniają również normy emisji Stage IV i zachęcają do pracy swoim oszczędnym zużyciem paliwa. „Wydajność ciągnika Terrus CVT potwierdził właśnie doskonały wynik w niezależnym teście DLG PowerMix: 249 g/kWh. Test ten powstał z myślą o odtwarzaniu typowych warunków eksploatacji maszyny u klienta w sposób powtarzalny i porównywalny” - podkreśla Dan Stuart, Steyr Product Marketing Manager. I dodaje: „Oprócz tych wszystkich aspektów technologicznych jesteśmy dumni, że nowy design naszego ciągnika został tak entuzjastycznie przyjęty. Opinie klientów, dilerów, a teraz jeszcze gości targów Agritechnica potwierdzają, że naprawdę trafiliśmy w dziesiątkę”.


***

STEYR od ponad 60 lat jest synonimem czołowej technologii i urządzeń wysokiej jakości. Asortyment ciągników tej austriackiej marki premium skupia się na wyjątkowym komforcie i precyzyjnej pracy, korzystając ze sprawdzonych innowacji technicznych w celu maksymalizacji wydajności, na rzecz podmiotów w sektorze rolnym, leśnym i miejskim. Klienci STEYR otrzymują najwyższej jakości wsparcie ze strony profesjonalnej i wysoko wykwalifikowanej sieci dealerów STEYR. Więcej informacji na temat produktów i usług STEYR znaleźć można na stronie internetowej www.steyr-traktoren.com.


STEYR jest marką spółki CNH Industrial N.V., światowego lidera dóbr kapitałowych notowanej na Nowojorskiej Giełdzie CNHI) i Mercato Telematico Azionario giełdy Borsa Italiana (MI: CNHI). Więcej informacji na temat CNH Industrial znaleźć można na stronie internetowej www.cnhindustrial.com.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę