GUS_230920_750x100_stat Claas_20.11.2020

I Manewry Polowe 2008

17 lipca 2008
I Manewry Polowe 2008 odbyły się 12 lipca 2008r w Brodzicy k. Hrubieszowa. Odwiedziło nas 300 zaproszonych producentów rolnych z województw: lubelskie, podkarpackie (frekwencja 67%, 450 wysłanych selektywnie zaproszeń). Prezentacja maszyn odbyła się na specjalnie przygotowanym 3ha polu w Gospodarstwie Rolnym Pana Marka Rodziewicza.
Dodatkowo po oficjalnej prezentacji zainteresowani uczestnicy mogli osobiście testować wybrane zestawy maszyn Valtra i Pottinger oraz ładowarki teleskopowe Faresin:
  • Valtra T121 wyposażona w obracalny pług Pottinger SERVO 35 S – zestaw był prowadzony i obsługiwany przez Aktualnego Mistrza Polski Orki – Pana Adama Kaszubę
  • Valtra T171 wyposażona w siewnik przystosowany do siewu mulszowego Pottinger TERRASEM 3000T
  • Valtra N141 wyposażona w bronę talerzową Pottinger TERRADISC 3000
  • Valtra N121 wyposażona w kultywator Pottinger SYNKRO 3000
  • Faresin ładowarka teleskopowa model 7.35 umożliwiająca maksymalny udźwig 3.500kg, zasięg 7.8m.
       

Całą Galerię zdjęć możemy zobaczyć TUTAJ
Następnie uczestnicy I Manewrów Polowych skorzystali z porad ekspertów dotyczących doboru, eksploatacji oraz możliwości finansowania zakupu przez Raiffeisen Leasing. Nowe formy finansowania zakupu upowszechniają się również w sektorze rolniczym. Coraz częściej producenci wybierają leasing, dlatego nasi doradcy oraz pracownicy Raiffeisen Leasing udzielali wszelkich niezbędnych informacji.  Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników były: uroczysty poczęstunek oraz konkurs ogólnej wiedzy, którego zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary.

I Manewry Polowe 2008 organizowane przez firmę ŚWIĆ Progress-Chem spotkały się z dużym zainteresowaniem mediów oraz producentów. Zachęcamy producentów rolnych do zapoznania się z szeroką ofertą firmy, a maszyny rolnicze stanowią jej doskonałe uzupełnienie. Natomiast bliskie obcowanie z nowoczesną techniką rolniczą jest najlepszą formą wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami i ekspertami z dziedziny rolnictwa. Następne edycje pokazów będą organizowane już w 2009 roku, jednak mamy nadzieje że tym razem spotkają się z jeszcze większym zainteresowaniem. Postaramy się zaprezentować wyłącznie nowości z techniki rolniczej zgodnie z naszą dewizą „W Służbie rolnictwu” . Liczymy również, że Państwo będą chcieli aktywnie uczestniczyć nie tylko w samych pokazach ale i  w przygotowaniach.


POWIĄZANE

25 lat temu firma CLAAS zaprezentowała model LEXION 480. Był to wówczas nie tylk...

Szeroka ofertę przyczep i rozrzutników Cynkometu zaprezentował węgierski dystryb...

Producenci maszyn od wielu lat przygotowują atrakcyjne oferty finansowania. Obec...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę