Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

I Manewry Polowe 2008

17 lipca 2008
I Manewry Polowe 2008 odbyły się 12 lipca 2008r w Brodzicy k. Hrubieszowa. Odwiedziło nas 300 zaproszonych producentów rolnych z województw: lubelskie, podkarpackie (frekwencja 67%, 450 wysłanych selektywnie zaproszeń). Prezentacja maszyn odbyła się na specjalnie przygotowanym 3ha polu w Gospodarstwie Rolnym Pana Marka Rodziewicza.
Dodatkowo po oficjalnej prezentacji zainteresowani uczestnicy mogli osobiście testować wybrane zestawy maszyn Valtra i Pottinger oraz ładowarki teleskopowe Faresin:
  • Valtra T121 wyposażona w obracalny pług Pottinger SERVO 35 S – zestaw był prowadzony i obsługiwany przez Aktualnego Mistrza Polski Orki – Pana Adama Kaszubę
  • Valtra T171 wyposażona w siewnik przystosowany do siewu mulszowego Pottinger TERRASEM 3000T
  • Valtra N141 wyposażona w bronę talerzową Pottinger TERRADISC 3000
  • Valtra N121 wyposażona w kultywator Pottinger SYNKRO 3000
  • Faresin ładowarka teleskopowa model 7.35 umożliwiająca maksymalny udźwig 3.500kg, zasięg 7.8m.
       

Całą Galerię zdjęć możemy zobaczyć TUTAJ
Następnie uczestnicy I Manewrów Polowych skorzystali z porad ekspertów dotyczących doboru, eksploatacji oraz możliwości finansowania zakupu przez Raiffeisen Leasing. Nowe formy finansowania zakupu upowszechniają się również w sektorze rolniczym. Coraz częściej producenci wybierają leasing, dlatego nasi doradcy oraz pracownicy Raiffeisen Leasing udzielali wszelkich niezbędnych informacji.  Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników były: uroczysty poczęstunek oraz konkurs ogólnej wiedzy, którego zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe puchary.

I Manewry Polowe 2008 organizowane przez firmę ŚWIĆ Progress-Chem spotkały się z dużym zainteresowaniem mediów oraz producentów. Zachęcamy producentów rolnych do zapoznania się z szeroką ofertą firmy, a maszyny rolnicze stanowią jej doskonałe uzupełnienie. Natomiast bliskie obcowanie z nowoczesną techniką rolniczą jest najlepszą formą wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami i ekspertami z dziedziny rolnictwa. Następne edycje pokazów będą organizowane już w 2009 roku, jednak mamy nadzieje że tym razem spotkają się z jeszcze większym zainteresowaniem. Postaramy się zaprezentować wyłącznie nowości z techniki rolniczej zgodnie z naszą dewizą „W Służbie rolnictwu” . Liczymy również, że Państwo będą chcieli aktywnie uczestniczyć nie tylko w samych pokazach ale i  w przygotowaniach.


POWIĄZANE

Części John Deere to towar niezawodny i niezwykle precyzyjny. Ich zastosowanie g...

Problemy podczas żniw. Jak rozwiązania dotyczące dostępu do części zamiennych po...

Rosnącym kosztom działalności rolniczej można sprostać i przeciwstawiać się dzię...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę