aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Jak zaoszczędzić na remontach maszyn?

19 sierpnia 2009
Zbliża się koniec żniw i nadchodzi czas podsumowań sezonu. Wielu gospodarzy niedługo odstawi maszyny do garaży, gdzie będą czekały do przyszłego roku. Jednak niektórzy już teraz myślą o remoncie i przygotowaniu sprzętu do przyszłorocznych zbiorów. Jest to jak najbardziej
rozsądne podejście, gdyż w rolnictwie, tak jak i w innych branżach, koniec sezonu wiąże się z wyprzedażami i przecenami części.

Przykładem może być remont prasy rolującej. Przeprowadzony jeszcze w tym roku może być nawet o połowę tańszy niż w roku następnym. Przygotowując się do belowania słomy w przyszłym sezonie warto pomyśleć o zakupie nowych pasów do prasy rolującej, które teraz mogą
być tańsze nawet o 50%. Niewątpliwie jest to świetna okazja do uzupełnienia braków w wyposażeniu po tegorocznych żniwach.

Wielu gospodarzy w tym roku doceniło zalety połączeń mechanicznych typu MS25. Jest to połączenie, którym łatwo i szybko można połączyć pasy w prasie rolującej. Biorąc pod uwagę fakt, że produkcja tych połączeń odbywa się we Francji, ich cena, podobnie jak cena pasów, uzależniona jest od kursu Euro. Jak wiadomo trudno przewidzieć kurs waluty w przyszłym roku, dlatego warto zaopatrzyć się w te spinki już teraz, jeszcze po tegorocznej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą posezonową obniżką cen pasów do pras rolujących i zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty, która będzie aktualna tylko do 11 września 2009 lub do wyczerpania zapasów.

Typy pasów:

   


Połączenie mechaniczne:

   

Centrum Taśm i Pasów
ul. Wystawowa 1, WFF
51-618 Wrocław
tel. 071 372 8465
www.c-t-p.com.pl/rolnictwo

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę