A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

John Deere - Traktor Roku 2007

9 lutego 2007

Podczas wystawy rolniczej EIMA w Bolonii (15-18 listopada, Włochy), traktor John Deere 8530 został uznany za “Ciągnik roku” konkurując z siedmioma innymi finalistami. Nagroda została ufundowana przez włoski magazyn “Trattori” przy udziale innych europejskich wydawnictw targowych z 19 krajów, wyróżniając najbardziej zaawansowaną technologię ciągników z punktu widzenia czytelników i klientów. Z rąk międzynarodowego jury, nagrodę dla ciągnika roku 2007 odebrał Dyrektor Generalny John Deere Italiana, David Colquhoun i Dyrektor Marketingu fabryki w Mannheim, Remi Hanot.

Po złotym medalu na niemieckiej Agritechnice, Techagro Grand Prix w Czechach, “Diesel of the year 2006” we Włoszech i na FIMA w Hiszpanii za innowacyjność, nagroda “Traktor Roku 2007” jest piątym głównym wyróżnieniem na runku europejskim dla produktów serii 8030, otrzymanym w ciągu jednego tylko roku.

“W świetle podwyżek cen paliwa i rosnącego wpływu regulacji środowiskowych, jury jasno podkreśliło podwyższoną ekonomikę zużycia paliwa i aspekt wpływu maszyny na środowisko naturalne", mówi Graham Thompson, Marketing Manager ds. ciągników 7030 i 8030 na Europę. “Nagrody te pokrywają się z wynikami testów Nebraska, które ostatnio przeszły ciągniki 8430. Zgodnie z nim, 8430 ustanowił rekord w najniższym jednostkowym zużyciu paliwa pośród ciągników do upraw rzędowych.”


POWIĄZANE

Głębokie obniżki cen samochodów elektrycznych ożywiają obawy przed wojną cenową ...

Seria 5DF/DS/DV Ecoline. ZWROTNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY. Od prac w winnicach i sadac...

Została doceniona wiedza produktowa i gotowość do wsparcia klienta Dobrze doradz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę