aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

John Deere - Traktor Roku 2007

9 lutego 2007

Podczas wystawy rolniczej EIMA w Bolonii (15-18 listopada, Włochy), traktor John Deere 8530 został uznany za “Ciągnik roku” konkurując z siedmioma innymi finalistami. Nagroda została ufundowana przez włoski magazyn “Trattori” przy udziale innych europejskich wydawnictw targowych z 19 krajów, wyróżniając najbardziej zaawansowaną technologię ciągników z punktu widzenia czytelników i klientów. Z rąk międzynarodowego jury, nagrodę dla ciągnika roku 2007 odebrał Dyrektor Generalny John Deere Italiana, David Colquhoun i Dyrektor Marketingu fabryki w Mannheim, Remi Hanot.

Po złotym medalu na niemieckiej Agritechnice, Techagro Grand Prix w Czechach, “Diesel of the year 2006” we Włoszech i na FIMA w Hiszpanii za innowacyjność, nagroda “Traktor Roku 2007” jest piątym głównym wyróżnieniem na runku europejskim dla produktów serii 8030, otrzymanym w ciągu jednego tylko roku.

“W świetle podwyżek cen paliwa i rosnącego wpływu regulacji środowiskowych, jury jasno podkreśliło podwyższoną ekonomikę zużycia paliwa i aspekt wpływu maszyny na środowisko naturalne", mówi Graham Thompson, Marketing Manager ds. ciągników 7030 i 8030 na Europę. “Nagrody te pokrywają się z wynikami testów Nebraska, które ostatnio przeszły ciągniki 8430. Zgodnie z nim, 8430 ustanowił rekord w najniższym jednostkowym zużyciu paliwa pośród ciągników do upraw rzędowych.”


POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę